Balkony francuskie Grudziądz

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem portfenetrów od zewnątrz. Wydłużone okna są stale wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Cechuje je funkcjonalizm, ale również świetny, a nade wszystko oryginalny design. Solidnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się produkcją oraz montażem barierek francuskich na terenie Grudziądza, a także całego kraju. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą montaż balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Grudziądz — nowocześnie, solidnie oraz bezpiecznie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium daje niesamowity wynik. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balustrady, lecz na rynku znane są także te ze stali nierdzewnej, szkła. Często góruje także drewno.
Współpraca z naszymi partnerami umożliwia połączenie barierek aluminiowych ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię wariantu — skontaktuj się z nami przez maila. Wykonamy projekt na indywidualne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zakup balustrady od producenta umożliwia dostęp do danego profilu w jakimkolwiek rozmiarze. Ważne jest to szczególnie przy niecodziennych planach. Współpraca z Fello daje gwarancję efektu wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla Klientów prywatnych, lecz wykonujemy także prace w obiektach handlowych czy hotelach. Zapraszamy do kontaktu. Wybierz solidną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, gwarantuje najlepszą cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta i szybki czas wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Balustrady francuskie z aluminium Fello gwarantują bezpieczeństwo domowników (zwłaszcza, jak dom zamieszkują także dzieci) oraz dbają o ich komfort w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Balustrady francuskiema wiele plusów:
okno balkonowe wpuszcza więcej słońca i świeżego powietrza do pomieszczenia,
dodatkowa przestrzeń – na barierce możesz wywiesić pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie domu,
mały koszt wykonania (w porównaniu do zwykłego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych materiałów gwarantuje trwałość na lata oraz odporność na niesprzyjające czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, bądź przez naszych montażystów na terenie Grudziądza, okolic i całej Polski.

Aluminiowe balustrady w Grudziądzu malowane proszkowo

Balustrady Fello są malowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL i farby w imitacji drewna) możemy wyprodukować taką barierkę, która spełni marzenia najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia kolorów głównych z rozszerzonymi, co zapewnia dopasowanie koloru do budynku… Do tego mamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi montażyści są perfekcyjnie przygotowani do procesu malowania — przed pracą dokładnie przemywają i odtłuszczają dany profil, tak by spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do samodzielnego montażu

Produkowane przez nas barierki francuskie są proste w montażu, więc coraz częściej zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Ze strony Fello możesz pobrać szczegółową informację, jak po kolei zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Grudziądzu, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Balustrady francuskie — fachowe wykonanie na terenie Grudziądza

Zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również ekspozycję — możesz zobaczyć tam wszystkie rodzaje profili. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!