Balkony francuskie Wolsztyn

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi ochronę portfenetrów od zewnętrznej strony. francuskie są stale stosowane w aktualnym budownictwie. Cechuje je użyteczność, ale również świetny, a przede wszystkim oryginalny wygląd. Porządnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balustrady francuskie na terenie Wolsztyna, a także całego kraju. Sprawdź, jakie zalety niesie ze sobą zakup balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Wolsztyn — stylowo, trwale oraz komfortowo!

Balkon francuski wykonany z aluminium tworzy zaskakujący wynik. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balkony, jednak na rynku znane są także te ze stali nierdzewnej, szkła. Często wykorzystuje się także drewniane deski.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co daje możliwość połączenia profili ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie modelu — skontaktuj się z nami mailowo. Zrobimy barierkę na indywidualne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zamówienie balustrady od producenta umożliwia dostęp do konkretnego elementu w jakimkolwiek rozmiarze. Ważne jest to przede wszystkim przy niecodziennych planach. Współpraca z Fello daje gwarancję efektu wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla Klientów indywidualnych, lecz obsługujemy także obiekty handlowe czy biurowce oraz hotele. Zachęcamy do kontaktu. Wybierz solidną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, gwarantuje konkurencyjną cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta i szybki czas realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Aluminiowe balustrady francuskie Fello zapewniają bezpieczeństwo domowników (zwłaszcza, jeśli budynek zamieszkują też dzieci) oraz dbają o ich komfort w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Portfenetry mają wiele plusów:
wydłużone okno wpuszcza dużo więcej promieni słonecznych oraz powietrza do pokoju,
dodatkowa przestrzeń – na aluminiowych profilach możesz wywiesić pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie budynku,
mały koszt realizacji (w porównaniu do normalnego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych produktów gwarantuje trwałość na długi czas oraz odporność na ciężkie czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, bądź przez naszych pracowników na terenie Wolsztyna, okolic i całej Polski.

Balkony z aluminium w Wolsztynie malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są malowane proszkowo. Dzięki szerokiej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz lakiery w imitacji drewna) możemy wykonać taką balustradę, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia kolorów głównych z rozszerzonymi, co gwarantuje idealne dopasowanie koloru do budynku… Do tego mamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi pracownicy są idealnie przeszkoleni do przebiegu lakierowania — przed lakierowaniem dokładnie oczyszczają oraz odtłuszczają dany element, tak aby spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balkon francuski Fello do samodzielnej instalacji

Wykonywane przez nas balustrady francuskie są bardzo łatwe w montażu, stąd coraz częściej Klienci decydują się na samodzielną instalację. Na stronie Fello znajdziesz szczegółową instrukcję, jak po kolei zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Wolsztynie, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Balustrady francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Wolsztyna

Zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również ekspozycję — znajdziesz tam wszystkie typy balkonów. Zapraszamy do Pszczyny albo oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!