Balkony francuskie Mińsk Mazowiecki

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem portfenetrów od zewnętrznej strony. Okna są często stosowane w aktualnym budownictwie. Cechuje je wygoda, ale również zaskakujący, a nade wszystko oryginalny wygląd. Dokładnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się tworzeniem oraz instalacją barierek francuskich na terenie Mińska Mazowieckiego, a także całej Polski. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą zakup barierki francuskiej!

Balustrady francuskie Mińsk Mazowiecki — stylowo, trwale i komfortowo!

Balkon francuski wykonany z aluminium tworzy niesamowity efekt. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balkony, ale na rynku znane są także te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często góruje także drewno.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co umożliwia połączenie profili z aluminium ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię rodzaju — odezwij się do nas przez maila. Zrobimy balustradę na indywidualne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zamówienie balustrady od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w dowolnym wymiarze. Ważne jest to szczególnie przy nietypowych planach. Współpraca z naszą firmą gwarantuje efekt wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla osób indywidualnych, ale obsługujemy także obiekty handlowe czy biurowce oraz hotele. Zachęcamy do kontaktu. Wybierz profesjonalną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, gwarantuje konkurencyjną cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta oraz możliwie jak najszybszy czas wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balustrad francuskich

Aluminiowe balustrady francuskie Fello zapewniają bezpieczeństwo domowników (zwłaszcza, jeśli budynek zamieszkują również dzieci) oraz dbają o ich komfort w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Balkony francuskiema sporo korzyści:
wydłużone okno wpuszcza dużo światła słonecznego oraz świeżego powietrza do pomieszczenia,
dodatkowe miejsce – na aluminiowych profilach możesz rozwiesić pranie,
taki balkon dopełnia design – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie domu,
niski koszt wykonania (w porównaniu do zwykłego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych produktów gwarantuje trwałość na lata i odporność na ciężkie czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, bądź przez naszych pracowników na terenie Mińska Mazowieckiego, okolic i całego kraju.

Aluminiowe balkony w Mińsku Mazowieckim malowane proszkowo

Balustrady Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki szerokiej palecie kolorów (gama odcieni RAL i farby w imitacji drewna) możemy stworzyć taką barierkę, która spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających osób. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia kolorów bazowych z rozszerzonymi, co gwarantuje dopasowanie koloru do budynku… Dodatkowo posiadamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi pracownicy są idealnie przygotowani do przebiegu lakierowania — przed lakierowaniem dokładnie przemywają oraz odtłuszczają dany element, tak by spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do samodzielnego montażu

Wykonywane przez nas balustrady francuskie są bardzo łatwe w montażu, stąd coraz częściej Klienci decydują się na instalację we własnym zakresie. Na stronie Fello znajdziesz szczegółową instrukcję, jak krok po kroku zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Mińsku Mazowieckim, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Barierki francuskie — fachowe wykonanie na terenie Mińska Mazowieckiego

Zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również ekspozycję — możesz zobaczyć tam wszystkie modele balkonów. Zapraszamy do Pszczyny albo oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!