Balkony francuskie Chełmek

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi ochronę portfenetrów od zewnątrz. Wydłużone okna są coraz częściej wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Cechuje je wygoda, jak i zaskakujący, a nade wszystko oryginalny wygląd. Porządnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się tworzeniem oraz instalacją balustrad francuskich na terenie Chełmka, a także całego kraju. Zobacz, jakie zalety niesie ze sobą instalacja barierki francuskiej!

Balustrady francuskie Chełmek — nowocześnie, trwale oraz funkcjonalnie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium tworzy niesamowity efekt końcowy. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balkony, jednak na rynku znane są również te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często wykorzystuje się także drewno.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co daje możliwość połączenia barierek aluminiowych ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma interesującego Cię rodzaju — skontaktuj się z nami przez maila. Zrobimy projekt na indywidualne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zakup balkonu od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w jakimkolwiek rozmiarze. Istotne jest to przede wszystkim przy nietypowych planach. Współpraca z naszą firmą gwarantuje efekt wow na lata!
Realizujemy zamówienia dla osób prywatnych, ale obsługujemy także zakłady handlowe czy biurowce i hotele. Zapraszamy do kontaktu. Postaw na profesjonalną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, zapewnia najlepszą cenę, profesjonalne podejście do każdego Klienta oraz jak najszybszy czas realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Balustrady francuskie z aluminium Fello gwarantują bezpieczeństwo domowników (zwłaszcza, jak dom zamieszkują także dzieci) oraz dbają o ich wygodę w użytkowaniu danego pomieszczenia. Balkony francuskiema wiele korzyści:
wydłużone okno wpuszcza dużo więcej światła oraz powietrza do pokoju,
dodatkowa przestrzeń – na barierce możesz wywiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie budynku,
mały koszt wykonania (w porównaniu do zwykłego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych materiałów zapewnia trwałość na długi czas oraz odporność na trudne czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, lub przez naszych montażystów na terenie Chełmka, okolic i całego kraju.

Balustrady z aluminium w Chełmku malowane proszkowo

Balkony Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz lakiery drewnopodobne) możemy stworzyć taką barierkę, która spełni marzenia nawet najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia kolorów bazowych z rozszerzonymi, co zapewnia dopasowanie koloru do budynku… Dodatkowo mamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi montażyści są doskonale przygotowani do przebiegu malowania — przed lakierowaniem precyzyjnie przemywają oraz odtłuszczają dany element, tak by spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do samodzielnego montażu

Wykonywane przez nas barierki francuskie są proste w montażu, dlatego zazwyczaj zamawiający decydują się na instalację we własnym zakresie. Ze strony Fello możesz pobrać dokładną informację, jak krok po kroku zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Chełmku, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Balustrady francuskie — fachowe wykonanie na terenie Chełmka

Zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie typy profili. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!