Balkony francuskie Częstochowa

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnętrznej strony. Okna są stale stosowane w aktualnym budownictwie. Wyróżnia je użyteczność, ale również niebanalny, a przede wszystkim wyjątkowy design. Porządnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balustrady francuskie na terenie Częstochowy, a także całej Polski. Sprawdź, jakie zalety niesie ze sobą montaż balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Częstochowa — stylowo, trwale oraz funkcjonalnie!

Balkon francuski wykonany z aluminium daje niesamowity efekt. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balustrady, jednak na rynku dostępne są również te ze stali nierdzewnej, szkła. Często wykorzystuje się jeszcze drewno.
Współpraca z naszymi partnerami daje możliwość połączenia profili aluminiowych ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma interesującego Cię rodzaju — skontaktuj się z nami przez maila. Zrobimy balustradę na indywidualne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zamówienie balkonu od producenta umożliwia dostęp do danego profilu w jakimkolwiek rozmiarze. Ważne jest to szczególnie przy unikalnych planach. Współpraca z Fello gwarantuje efekt wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla osób indywidualnych, lecz wykonujemy także prace w sklepach handlowych czy hotelach. Zapraszamy do kontaktu. Postaw na solidną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, gwarantuje najlepszą cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta i szybki termin wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balkonów francuskich

Aluminiowe balustrady francuskie Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (przede wszystkim, jak budynek zamieszkują również dzieci) i dbają o ich wygodę w użytkowaniu danego pomieszczenia. Portfenetry mają ogrom plusów:
okno balkonowe wpuszcza więcej słońca i świeżego powietrza do pomieszczenia,
dodatkowa przestrzeń – na aluminiowych profilach możesz wywiesić pranie,
taki balkon dopełnia design – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie budynku,
niski koszt wykonania (w porównaniu do zwykłego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych materiałów gwarantuje trwałość na lata oraz odporność na niesprzyjające czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, bądź przez naszych pracowników na terenie Częstochowy, okolic i całego kraju.

Balkony z aluminium w Częstochowie malowane w naszej lakierni proszkowej

Balkony Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz farby imitujące drewno) możemy wykonać taką balustradę, która spełni marzenia nawet najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia kolorów podstawowych z rozszerzonymi, co gwarantuje idealne dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Dodatkowo posiadamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi montażyści są perfekcyjnie przygotowani do przebiegu lakierowania — przed lakierowaniem dokładnie oczyszczają oraz odtłuszczają dany element, tak by spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do indywidualnego montażu

Produkowane przez nas barierki francuskie są proste w montażu, więc zazwyczaj zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Ze strony Fello możesz pobrać dokładną informację, jak po kolei zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Częstochowie, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Częstochowy

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też ekspozycję — znajdziesz tam wszystkie rodzaje profili. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!