Balkony francuskie Rybnik

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnątrz. Balkony francuskie są stale wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Wyróżnia je funkcjonalizm, jak i niebanalny, a nade wszystko wyjątkowy wygląd. Porządnie wykonany balkon francuski z aluminium i stali nierdzewnej dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balustrady francuskie na terenie Rybnika, a także całej Polski. Zobacz, jakie korzyści niesie ze sobą zamontowanie balustrady francuskiej!

Aluminiowy balkon francuski — stylowo, profesjonalnie i funkcjonalnie!

Balkon francuski wykonany z aluminium daje niesamowity efekt. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balustrady balkonowe, jednak na rynku dostępne są również te ze stali nierdzewnej, szkła. Często wykorzystuje się jeszcze drewno.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co daje możliwość połączenia profili aluminiowych ze szkłem. Lubimy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię rodzaju — skontaktuj się z nami mailowo. Wykonamy balkon na indywidualne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zakup barierki od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w dowolnym rozmiarze. Istotne jest to szczególnie przy oryginalnych planach. Współpraca z naszą firmą daje gwarancję efektu wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla osób prywatnych, lecz obsługujemy też sklepy handlowe czy biurowce oraz hotele. Zapraszamy do kontaktu. Wybierz profesjonalną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, gwarantuje najlepszą cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta oraz możliwie jak najszybszy czas wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balkonów francuskich

Aluminiowe balustrady francuskie Fello zapewniają bezpieczeństwo domowników (przede wszystkim, jak budynek zamieszkują również dzieci) i dbają o ich komfort w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Portfenetry mają ogrom plusów:
okno balkonowe wpuszcza dużo więcej promieni słonecznych i świeżego powietrza do pomieszczenia,
dodatkowa przestrzeń – na balkonie możesz wywiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia design – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie budynku,
niski koszt realizacji (w porównaniu do normalnego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych materiałów gwarantuje trwałość na długi czas oraz odporność na niesprzyjające czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, bądź przez naszych montażystów na terenie Rybnika, okolic i całego kraju. Oferujemy profesjonalny montaż balustrad za dodatkową opłatą.

Balkony francuskie z aluminium Rybnik malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady ze stali nierdzewnej i aluminium są malowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL i lakiery drewnopodobne) możemy stworzyć taką barierkę, która spełni potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni podstawowych z rozszerzonymi, co gwarantuje idealne dopasowanie koloru do budynku… Dodatkowo posiadamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi montażyści są perfekcyjnie przeszkoleni do procesu lakierowania — przed pracą dokładnie oczyszczają i odtłuszczają dany profil, tak aby spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do samodzielnej instalacji

Produkowane przez nas barierki francuskie są banalne w montażu, stąd coraz częściej zamawiający decydują się na samodzielny montaż balustrad. Na stronie Fello znajdziesz szczegółową instrukcję, jak po kolei zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Rybniku, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Balustrady balkonowe— profesjonalne wykonanie na terenie Rybnika

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady balkonowe, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie modele balustrad. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!