Balkony francuskie Ciechocinek

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi ochronę portfenetrów od zewnętrznej strony. francuskie są często wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Charakteryzuje je użyteczność, ale również niebanalny, a przede wszystkim oryginalny wygląd. Profesjonalnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się produkcją , a także instalacją balustrad francuskich na terenie Ciechocinka, a także całej Polski. Zobacz, jakie zalety niesie ze sobą instalacja balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Ciechocinek — elegancko, solidnie i funkcjonalnie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium tworzy zaskakujący efekt. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balkony, jednak na rynku znane są także te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często wykorzystuje się także drewno.
Współpraca z naszymi partnerami daje możliwość połączenia profili aluminiowych ze szkłem. Lubimy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie typu — skontaktuj się z nami przez maila. Wykonamy projekt na indywidualne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zamówienie balkonu od producenta umożliwia dostęp do konkretnego elementu w jakimkolwiek wymiarze. Istotne jest to przede wszystkim przy unikalnych projektach. Współpraca z Fello daje gwarancję efektu wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla Klientów indywidualnych, lecz wykonujemy także prace w sklepach handlowych czy hotelach. Zachęcamy do kontaktu. Postaw na profesjonalną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, zapewnia najlepszą cenę, profesjonalne podejście do każdego Klienta i możliwie jak najszybszy czas wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balustrad francuskich

Balkony francuskie z aluminium Fello zapewniają bezpieczeństwo domowników (zwłaszcza, jak budynek zamieszkują też dzieci) i dbają o ich wygodę w użytkowaniu danego pomieszczenia. Portfenetry mają wiele plusów:
wydłużone okno wpuszcza więcej słońca oraz świeżego powietrza do pomieszczenia,
dodatkowa przestrzeń – na barierce możesz wywiesić pranie,
taki balkon dopełnia design – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie budynku,
mały koszt realizacji (w porównaniu do normalnego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych produktów zapewnia trwałość na długi czas oraz odporność na trudne czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, lub przez naszych montażystów na terenie Ciechocinka, okolic i całego kraju.

Aluminiowe balustrady w Ciechocinku malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są malowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL i lakiery imitujące drewno) możemy wykonać taką barierkę, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni bazowych z rozszerzonymi, co zapewnia idealne dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Dodatkowo mamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi pracownicy są perfekcyjnie przeszkoleni do procesu malowania — przed lakierowaniem precyzyjnie przemywają i odtłuszczają dany element, tak aby spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do samodzielnej instalacji

Produkowane przez nas balkony francuskie są bardzo łatwe w montażu, więc coraz częściej zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Ze strony Fello możesz pobrać dokładną instrukcję, jak po kolei zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Ciechocinku, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Balustrady francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Ciechocinka

Zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie typy profili. Zapraszamy do Pszczyny albo oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!