Balkony francuskie Poznań

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnątrz. Wydłużone okna są często stosowane w obecnym budownictwie. Charakteryzuje je funkcjonalizm, ale również niebanalny, a przede wszystkim wyjątkowy design. Dokładnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się tworzeniem oraz instalacją balustrad francuskich na terenie Poznania, a także całej Polski. Zobacz, jakie korzyści niesie ze sobą zamontowanie barierki francuskiej!

Balustrady francuskie Poznań — elegancko, trwale i bezpiecznie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium tworzy zaskakujący efekt. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balustrady, jednak na rynku znane są też te ze stali nierdzewnej, szkła. Często góruje także elementy drewniane.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co daje możliwość połączenia barierek aluminiowych ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma interesującego Cię wariantu — skontaktuj się z nami mailowo. Wykonamy balkon na specjalne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zakup balkonu od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w dowolnym wymiarze. Ważne jest to przede wszystkim przy oryginalnych planach. Współpraca z naszą firmą gwarantuje efekt wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla Klientów indywidualnych, lecz obsługujemy też zakłady handlowe czy biurowce oraz hotele. Zapraszamy do kontaktu. Postaw na solidną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, gwarantuje konkurencyjną cenę, profesjonalne podejście do każdego Klienta i możliwie jak najszybszy termin realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Balustrady francuskie z aluminium Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (przede wszystkim, jak dom zamieszkują też małe dzieci) i dbają o ich wygodę w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Portfenetry mają wiele zalet:
okno balkonowe wpuszcza więcej słońca oraz świeżego powietrza do pomieszczenia,
dodatkowe miejsce – na balkonie możesz rozwiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie domu,
niski koszt realizacji (w porównaniu do zwykłego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych materiałów zapewnia trwałość na długi czas oraz odporność na ciężkie czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, lub przez naszych montażystów na terenie Poznania, okolic i całej Polski.

Balustrady z aluminium w Poznaniu malowane w naszej lakierni proszkowej

Balkony Fello są malowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz lakiery w imitacji drewna) możemy stworzyć taką barierkę, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia kolorów bazowych z rozszerzonymi, co zapewnia dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Do tego mamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi pracownicy są perfekcyjnie przeszkoleni do przebiegu malowania — przed lakierowaniem dokładnie przemywają i odtłuszczają dany profil, tak by spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Balkon francuski Fello do indywidualnej instalacji

Produkowane przez nas barierki francuskie są proste w montażu, stąd coraz częściej Klienci decydują się na instalację we własnym zakresie. Na stronie Fello znajdziesz dokładną instrukcję, jak po kolei zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Poznaniu, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Balustrady francuskie — fachowe wykonanie na terenie Poznania

Zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie rodzaje profili. Zapraszamy do Pszczyny albo oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!