Balkony francuskie Gostynin

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnątrz. Balkony są stale wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Wyróżnia je funkcjonalizm, ale również niebanalny, a przede wszystkim wyjątkowy wygląd. Porządnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balkony francuskie na terenie Gostynina, a także całego kraju. Zobacz, jakie zalety niesie ze sobą zakup balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Gostynin — elegancko, profesjonalnie oraz funkcjonalnie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium daje zaskakujący efekt końcowy. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balustrady, lecz na rynku znane są także te ze stali nierdzewnej, szkła. Często wykorzystuje się jeszcze drewno.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co daje możliwość połączenia balustrad ze szkłem. Lubimy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma interesującego Cię modelu — skontaktuj się z nami mailowo. Zrobimy balustradę na indywidualne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zamówienie balustrady od producenta umożliwia dostęp do konkretnego elementu w jakimkolwiek rozmiarze. Ważne jest to szczególnie przy nieszablonowych projektach. Współpraca z naszą firmą gwarantuje efekt wow na lata!
Realizujemy zamówienia dla osób indywidualnych, lecz wykonujemy także prace w sklepach handlowych czy hotelach. Zapraszamy do kontaktu. Postaw na profesjonalną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, zapewnia konkurencyjną cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta oraz jak najszybszy czas wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balkonów francuskich

Balkony francuskie z aluminium Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (zwłaszcza, jak dom zamieszkują też dzieci) i dbają o ich komfort w użytkowaniu danego pomieszczenia. Balkony francuskiema ogrom korzyści:
okno balkonowe wpuszcza więcej słońca i świeżego powietrza do pomieszczenia,
dodatkowe miejsce – na aluminiowych profilach możesz wywiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie budynku,
niski koszt realizacji (w porównaniu do normalnego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych materiałów zapewnia trwałość na długi czas oraz odporność na niesprzyjające czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, bądź przez naszych montażystów na terenie Gostynina, okolic i całej Polski.

Aluminiowe balustrady w Gostyninie malowane proszkowo

Balustrady Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL i farby w imitacji drewna) możemy wyprodukować taką balustradę, która spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających osób. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji kolorów głównych z rozszerzonymi, co zapewnia idealne dopasowanie koloru do budynku… Dodatkowo mamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi pracownicy są idealnie przeszkoleni do procesu lakierowania — przed pracą precyzyjnie przemywają i odtłuszczają dany profil, tak aby spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Balkon francuski Fello do indywidualnej instalacji

Produkowane przez nas balustrady francuskie są bardzo łatwe w montażu, stąd zazwyczaj zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Ze strony Fello możesz pobrać szczegółową informację, jak krok po kroku zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Gostyninie, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Gostynina

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też prezentację naszych produktów na żywo — możesz zobaczyć tam wszystkie rodzaje barierek. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!