Balkony francuskie Wodzisław Śląski

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi zabezpieczenie portfenetrów od zewnętrznej strony. francuskie są coraz częściej wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Cechuje je funkcjonalizm, jak i zaskakujący, a przede wszystkim oryginalny design. Precyzyjnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balkony francuskie na terenie Wodzisławia Śląskiego, a także całej Polski. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą zakup balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Wodzisław Śląski — stylowo, trwale oraz bezpiecznie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium tworzy zachwycający rezultat. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balustrady, lecz na rynku dostępne są też te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często wykorzystuje się jeszcze drewno.
Współpraca z naszymi partnerami daje możliwość połączenia barierek ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie typu — odezwij się do nas przez maila. Wykonamy barierkę na specjalne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zamówienie barierki od producenta umożliwia dostęp do konkretnego elementu w dowolnym rozmiarze. Ważne jest to przede wszystkim przy unikalnych projektach. Współpraca z naszą firmą gwarantuje efekt wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla osób indywidualnych, ale wykonujemy także prace w zakładach handlowych czy hotelach. Zachęcamy do kontaktu. Postaw na solidną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, zapewnia najlepszą cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta i jak najszybszy czas wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balustrad francuskich

Aluminiowe balkony francuskie Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (zwłaszcza, jeśli dom zamieszkują również małe dzieci) oraz dbają o ich wygodę w użytkowaniu danego pomieszczenia. Wydłużone oknoma ogrom korzyści:
okno balkonowe wpuszcza dużo promieni słonecznych oraz świeżego powietrza do pomieszczenia,
dodatkowe miejsce – na barierce możesz rozwiesić pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie budynku,
mały koszt wykonania (w porównaniu do zwykłego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych produktów zapewnia trwałość na długi czas i odporność na trudne czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, lub przez naszych montażystów na terenie Wodzisławia Śląskiego, okolic i całego kraju.

Aluminiowe balkony w Wodzisławia Śląskiego malowane proszkowo

Balkony Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz lakiery drewnopodobne) możemy wykonać taką barierkę, która spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia odcieni bazowych z rozszerzonymi, co gwarantuje idealne dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Do tego mamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi montażyści są perfekcyjnie przeszkoleni do przebiegu lakierowania — przed pracą dokładnie przemywają i odtłuszczają dany element, tak by spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balkon francuski Fello do indywidualnej instalacji

Produkowane przez nas balustrady francuskie są bardzo łatwe w montażu, więc zazwyczaj Klienci decydują się na samodzielną instalację. Ze strony Fello możesz pobrać szczegółową informację, jak po kolei zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Wodzisławia Śląskiego, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Wodzisławia Śląskiego

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie modele balkonów. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!