Balkony francuskie Wągrowiec

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem portfenetrów od zewnętrznej strony. Balustrady są coraz częściej stosowane w nowoczesnym budownictwie. Wyróżnia je użyteczność, jak i świetny, a przede wszystkim wyjątkowy design. Dokładnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balkony francuskie na terenie Wągrowca, a także całej Polski. Zobacz, jakie korzyści niesie ze sobą instalacja barierki francuskiej!

Balustrady francuskie Wągrowiec — elegancko, profesjonalnie oraz bezpiecznie!

Balkon francuski wykonany z aluminium daje niesamowity rezultat. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balkony, lecz na rynku dostępne są również te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często wykorzystuje się także drewniane deski.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co daje możliwość połączenia barierek z aluminium ze szkłem. Lubimy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię typu — skontaktuj się z nami mailowo. Zrobimy projekt na indywidualne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zamówienie balkonu od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w jakimkolwiek wymiarze. Istotne jest to przede wszystkim przy oryginalnych planach. Współpraca z naszą firmą daje gwarancję efektu wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla osób prywatnych, lecz obsługujemy także obiekty handlowe czy biurowce i hotele. Zapraszamy do kontaktu. Wybierz solidną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, gwarantuje konkurencyjną cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta oraz szybki termin realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balkonów francuskich

Balkony francuskie z aluminium Fello zapewniają bezpieczeństwo domowników (zwłaszcza, jeśli budynek zamieszkują także dzieci) oraz dbają o ich wygodę w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Portfenetry mają wiele plusów:
okno balkonowe wpuszcza dużo światła słonecznego oraz świeżego powietrza do pomieszczenia,
dodatkowa przestrzeń – na balkonie możesz rozwiesić pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie budynku,
niski koszt realizacji (w porównaniu do zwykłego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych materiałów gwarantuje trwałość na lata oraz odporność na niesprzyjające czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, lub przez naszych pracowników na terenie Wągrowca, okolic i całego kraju.

Balustrady z aluminium w Wągrowcu malowane proszkowo

Balkony Fello są malowane proszkowo. Dzięki szerokiej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz farby drewnopodobne) możemy wyprodukować taką balustradę, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni bazowych z rozszerzonymi, co zapewnia dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Dodatkowo posiadamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi pracownicy są idealnie przygotowani do procesu malowania — przed pracą precyzyjnie oczyszczają oraz odtłuszczają dany profil, tak aby spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do samodzielnego montażu

Produkowane przez nas balustrady francuskie są proste w montażu, stąd zazwyczaj Klienci decydują się na instalację we własnym zakresie. Na stronie Fello znajdziesz szczegółową informację, jak krok po kroku zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Wągrowcu, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Wągrowca

Zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też ekspozycję — możesz zobaczyć tam wszystkie typy balkonów. Zapraszamy do Pszczyny albo oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!