Balkony francuskie Alwernia

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi ochronę portfenetrów od zewnętrznej strony. Wydłużone okna są coraz częściej wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Charakteryzuje je wygoda, ale również zaskakujący, a przede wszystkim oryginalny design. Starannie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się produkcją , a także instalacją balustrad francuskich na terenie Alwernii, a także całej Polski. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą instalacja balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Alwernia — stylowo, solidnie oraz bezpiecznie!

Balkon francuski wykonany z aluminium daje zachwycający efekt. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balkony, lecz na rynku dostępne są też te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często góruje jeszcze drewno.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co umożliwia połączenie profili z aluminium ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię modelu — odezwij się do nas przez maila. Zrobimy balkon na indywidualne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zamówienie balustrady od producenta umożliwia dostęp do danego profilu w dowolnym rozmiarze. Istotne jest to przede wszystkim przy niecodziennych projektach. Współpraca z naszą firmą gwarantuje efekt wow na lata!
Realizujemy zamówienia dla osób prywatnych, lecz obsługujemy także obiekty handlowe czy biurowce oraz hotele. Zachęcamy do kontaktu. Postaw na solidną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, zapewnia najlepszą cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta oraz szybki czas wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balkonów francuskich

Aluminiowe balkony francuskie Fello zapewniają bezpieczeństwo domowników (przede wszystkim, jeśli dom zamieszkują także dzieci) i dbają o ich wygodę w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Portfenetry mają ogrom zalet:
okno balkonowe wpuszcza więcej światła słonecznego oraz świeżego powietrza do pomieszczenia,
dodatkowa przestrzeń – na barierce możesz wywiesić pranie,
taki balkon dopełnia design – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie budynku,
mały koszt wykonania (w porównaniu do normalnego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych materiałów gwarantuje trwałość na lata i odporność na ciężkie czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, bądź przez naszych montażystów na terenie Alwernii, okolic i całej Polski.

Balkony z aluminium w Alwernii malowane proszkowo

Balkony Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki szerokiej palecie kolorów (gama odcieni RAL i lakiery drewnopodobne) możemy stworzyć taką balustradę, która spełni potrzeby najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia kolorów bazowych z rozszerzonymi, co zapewnia dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Do tego mamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi pracownicy są idealnie przeszkoleni do procesu lakierowania — przed lakierowaniem precyzyjnie oczyszczają oraz odtłuszczają dany element, tak aby spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balkon francuski Fello do samodzielnego montażu

Produkowane przez nas balustrady francuskie są banalne w montażu, dlatego coraz częściej zamawiający decydują się na instalację we własnym zakresie. Ze strony Fello możesz pobrać dokładną informację, jak po kolei zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Alwernii, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Balustrady francuskie — fachowe wykonanie na terenie Alwernii

Zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też ekspozycję — znajdziesz tam wszystkie rodzaje balustrad. Zapraszamy do centrali lub oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!