Balkony francuskie Trzcianka

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi ochronę portfenetrów od zewnętrznej strony. Balkony są coraz częściej stosowane w obecnym budownictwie. Charakteryzuje je funkcjonalizm, jak i zachwycający, a przede wszystkim niecodzienny design. Solidnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się tworzeniem , a także instalacją balustrad francuskich na terenie Trzcianki, a także całego kraju. Sprawdź, jakie zalety niesie ze sobą montaż balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Trzcianka — stylowo, trwale i komfortowo!

Balustrada francuska wykonana z aluminium daje niesamowity rezultat. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balustrady, jednak na rynku znane są też te ze stali nierdzewnej, szkła. Często góruje także elementy drewniane.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co umożliwia połączenie balustrad z aluminium ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie wariantu — odezwij się do nas mailowo. Zrobimy balustradę na indywidualne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zakup balustrady od producenta umożliwia dostęp do danego profilu w jakimkolwiek rozmiarze. Istotne jest to szczególnie przy nieszablonowych planach. Współpraca z Fello daje gwarancję efektu wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla osób prywatnych, ale wykonujemy także prace w sklepach handlowych czy hotelach. Zachęcamy do kontaktu. Wybierz profesjonalną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, gwarantuje najlepszą cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta i jak najszybszy termin realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Balkony francuskie z aluminium Fello gwarantują bezpieczeństwo domowników (zwłaszcza, jeśli dom zamieszkują także małe dzieci) oraz dbają o ich wygodę w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Portfenetry mają sporo korzyści:
okno balkonowe wpuszcza dużo słońca oraz powietrza do pokoju,
dodatkowa przestrzeń – na balkonie możesz rozwiesić pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie domu,
niski koszt wykonania (w porównaniu do zwykłego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych produktów gwarantuje trwałość na lata i odporność na ciężkie czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, lub przez naszych montażystów na terenie Trzcianki, okolic i całego kraju.

Aluminiowe balustrady w Trzciankach malowane proszkowo

Balustrady Fello są malowane proszkowo. Dzięki szerokiej palecie kolorów (gama odcieni RAL i lakiery drewnopodobne) możemy wyprodukować taką balustradę, która spełni marzenia najbardziej wymagających Klientów. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni podstawowych z rozszerzonymi, co gwarantuje dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Do tego posiadamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi pracownicy są perfekcyjnie przygotowani do przebiegu lakierowania — przed pracą precyzyjnie przemywają oraz odtłuszczają dany profil, tak aby spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do indywidualnego montażu

Produkowane przez nas balustrady francuskie są proste w montażu, dlatego zazwyczaj zamawiający decydują się na instalację we własnym zakresie. Na stronie Fello znajdziesz szczegółową instrukcję, jak krok po kroku zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Trzciankach, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Balustrady francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Trzcianki

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również ekspozycję — znajdziesz tam wszystkie modele balustrad. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!