Balkony francuskie Trzcianka

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnętrznej strony. francuskie są często wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Charakteryzuje je funkcjonalizm, ale również świetny, a przede wszystkim oryginalny wygląd. Solidnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balustrady francuskie na terenie Trzcianki, a także całego kraju. Zobacz, jakie korzyści niesie ze sobą zamontowanie balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Trzcianka — elegancko, solidnie oraz bezpiecznie!

Balkon francuski wykonany z aluminium tworzy niesamowity rezultat. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balustrady, ale na rynku dostępne są również te ze stali nierdzewnej, szkła. Często góruje także drewno.
Współpraca z naszymi partnerami daje możliwość połączenia profili ze szkłem. Lubimy wyzwania, więc jak na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie typu — odezwij się do nas przez maila. Zrobimy barierkę na indywidualne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zakup balkonu od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w jakimkolwiek rozmiarze. Istotne jest to przede wszystkim przy niecodziennych planach. Współpraca z Fello gwarantuje efekt wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla Klientów prywatnych, ale obsługujemy też sklepy handlowe czy biurowce oraz hotele. Zachęcamy do kontaktu. Wybierz solidną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, gwarantuje konkurencyjną cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta i jak najszybszy termin wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balustrad francuskich

Balkony francuskie z aluminium Fello gwarantują bezpieczeństwo domowników (przede wszystkim, jeśli dom zamieszkują również dzieci) oraz dbają o ich wygodę w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Balustrady francuskiema wiele zalet:
okno balkonowe wpuszcza dużo światła i świeżego powietrza do pokoju,
dodatkowe miejsce – na balkonie możesz rozwiesić pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie domu,
niski koszt wykonania (w porównaniu do zwykłego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych materiałów gwarantuje trwałość na długi czas oraz odporność na ciężkie czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, bądź przez naszych montażystów na terenie Trzcianki, okolic i całej Polski.

Aluminiowe balkony w Trzciankach malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz lakiery imitujące drewno) możemy wykonać taką barierkę, która spełni marzenia najbardziej wymagających Klientów. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia kolorów podstawowych z rozszerzonymi, co gwarantuje idealne dopasowanie koloru do budynku… Do tego mamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi montażyści są idealnie przygotowani do procesu lakierowania — przed pracą dokładnie przemywają oraz odtłuszczają dany element, tak aby spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do indywidualnej instalacji

Produkowane przez nas balustrady francuskie są banalne w montażu, dlatego coraz częściej Klienci decydują się na samodzielną instalację. Na stronie Fello znajdziesz szczegółową instrukcję, jak po kolei zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Trzciankach, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Barierki francuskie — fachowe wykonanie na terenie Trzcianki

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również ekspozycję — znajdziesz tam wszystkie typy barierek. Zapraszamy do centrali lub oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!