Balkony francuskie Czechowice-Dziedzice

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi ochronę wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnątrz. francuskie są często wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Charakteryzuje je użyteczność, jak i niebanalny, a przede wszystkim niecodzienny design. Porządnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balkony francuskie na terenie Czechowic-Dziedzic, a także całego kraju. Zobacz, jakie korzyści niesie ze sobą instalacja balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Czechowice-Dziedzice — nowocześnie, trwale oraz bezpiecznie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium tworzy zachwycający efekt końcowy. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balkony, jednak na rynku dostępne są również te ze stali nierdzewnej, szkła. Często wykorzystuje się także elementy drewniane.
Współpraca z naszymi partnerami umożliwia połączenie balustrad aluminiowych ze szkłem. Lubimy wyzwania, więc jak na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie wariantu — skontaktuj się z nami mailowo. Wykonamy balustradę na specjalne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zakup barierki od producenta umożliwia dostęp do konkretnego profilu w jakimkolwiek rozmiarze. Ważne jest to przede wszystkim przy oryginalnych projektach. Współpraca z naszą firmą daje gwarancję efektu wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla Klientów indywidualnych, ale obsługujemy też zakłady handlowe czy biurowce i hotele. Zapraszamy do kontaktu. Postaw na profesjonalną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, zapewnia najlepszą cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta oraz jak najszybszy czas wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balustrad francuskich

Balkony francuskie z aluminium Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (przede wszystkim, jeśli dom zamieszkują również małe dzieci) i dbają o ich komfort w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Okno balkonowema ogrom korzyści:
wydłużone okno wpuszcza więcej światła oraz powietrza do pokoju,
dodatkowe miejsce – na barierce możesz rozwiesić pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie domu,
niski koszt wykonania (w porównaniu do zwykłego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych produktów zapewnia trwałość na długi czas i odporność na niesprzyjające czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, bądź przez naszych montażystów na terenie Czechowic-Dziedzic, okolic i całej Polski.

Balustrady z aluminium w Czechowicach-dziedzicach malowane proszkowo

Balkony Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz farby imitujące drewno) możemy wyprodukować taką balustradę, która spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia odcieni głównych z rozszerzonymi, co gwarantuje idealne dopasowanie koloru do budynku… Dodatkowo mamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi pracownicy są idealnie przygotowani do przebiegu lakierowania — przed lakierowaniem precyzyjnie oczyszczają oraz odtłuszczają dany element, tak by spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balkon francuski Fello do indywidualnego montażu

Wykonywane przez nas balkony francuskie są proste w montażu, więc coraz częściej Klienci decydują się na instalację we własnym zakresie. Na stronie Fello znajdziesz szczegółową informację, jak po kolei zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Czechowicach-dziedzicach, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Czechowic-Dziedzic

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również prezentację naszych produktów na żywo — możesz zobaczyć tam wszystkie rodzaje balkonów. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!