Balkony francuskie Czechowice-Dziedzice

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem portfenetrów od zewnętrznej strony. Wydłużone okna są coraz częściej wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Cechuje je funkcjonalizm, ale również zachwycający, a przede wszystkim oryginalny wygląd. Precyzyjnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się produkcją oraz montażem barierek francuskich na terenie Czechowic-Dziedzic, a także całej Polski. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą montaż barierki francuskiej!

Balustrady francuskie Czechowice-Dziedzice — elegancko, trwale oraz bezpiecznie!

Balkon francuski wykonany z aluminium daje zachwycający wynik. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balkony, ale na rynku znane są również te ze stali nierdzewnej, szkła. Często wykorzystuje się także elementy drewniane.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co umożliwia połączenie profili z aluminium ze szkłem. Lubimy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma interesującego Cię wariantu — skontaktuj się z nami mailowo. Zrobimy barierkę na indywidualne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zamówienie balkonu od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w jakimkolwiek wymiarze. Istotne jest to szczególnie przy nieszablonowych projektach. Współpraca z Fello daje gwarancję efektu wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla osób prywatnych, lecz obsługujemy także obiekty handlowe czy biurowce i hotele. Zapraszamy do kontaktu. Postaw na profesjonalną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, zapewnia konkurencyjną cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta i możliwie jak najszybszy termin wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balustrad francuskich

Balustrady francuskie z aluminium Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (przede wszystkim, jeśli budynek zamieszkują też małe dzieci) i dbają o ich wygodę w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Portfenetry mają ogrom zalet:
okno balkonowe wpuszcza więcej światła słonecznego oraz powietrza do pokoju,
dodatkowe miejsce – na balkonie możesz rozwiesić pranie,
taki balkon dopełnia design – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie domu,
mały koszt wykonania (w porównaniu do normalnego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych materiałów zapewnia trwałość na lata i odporność na ciężkie czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, lub przez naszych montażystów na terenie Czechowic-Dziedzic, okolic i całej Polski.

Aluminiowe balustrady w Czechowicach-dziedzicach malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz farby w imitacji drewna) możemy wyprodukować taką balustradę, która spełni marzenia nawet najbardziej wymagających osób. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia kolorów głównych z rozszerzonymi, co zapewnia idealne dopasowanie koloru do budynku… Do tego posiadamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi pracownicy są perfekcyjnie przeszkoleni do procesu malowania — przed pracą dokładnie oczyszczają oraz odtłuszczają dany element, tak aby spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Balkon francuski Fello do samodzielnego montażu

Wykonywane przez nas balustrady francuskie są bardzo łatwe w montażu, stąd coraz częściej Klienci decydują się na instalację we własnym zakresie. Ze strony Fello możesz pobrać dokładną instrukcję, jak po kolei zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Czechowicach-dziedzicach, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Czechowic-Dziedzic

Zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też ekspozycję — możesz zobaczyć tam wszystkie typy profili. Zapraszamy do Pszczyny albo oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!