Balkony francuskie Grodzisk Wielkopolski

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem portfenetrów od zewnętrznej strony. Balustrady są stale wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Charakteryzuje je użyteczność, ale również zaskakujący, a nade wszystko niecodzienny wygląd. Starannie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się tworzeniem , a także instalacją barierek francuskich na terenie Grodziska Wielkopolskiego, a także całego kraju. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą instalacja balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Grodzisk Wielkopolski — elegancko, profesjonalnie i komfortowo!

Balustrada francuska wykonana z aluminium tworzy niesamowity efekt końcowy. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balkony, ale na rynku dostępne są też te ze stali nierdzewnej, szkła. Często wykorzystuje się jeszcze elementy drewniane.
Współpraca z naszymi partnerami daje możliwość połączenia profili ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie rodzaju — skontaktuj się z nami mailowo. Zrobimy barierkę na specjalne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zakup barierki od producenta umożliwia dostęp do konkretnego elementu w dowolnym wymiarze. Istotne jest to przede wszystkim przy nietypowych planach. Współpraca z naszą firmą daje gwarancję efektu wow na lata!
Realizujemy zamówienia dla Klientów indywidualnych, ale wykonujemy także prace w sklepach handlowych czy hotelach. Zapraszamy do kontaktu. Postaw na profesjonalną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, zapewnia najlepszą cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta oraz możliwie jak najszybszy czas realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Aluminiowe balustrady francuskie Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (zwłaszcza, jeśli dom zamieszkują też małe dzieci) oraz dbają o ich wygodę w użytkowaniu danego pomieszczenia. Wydłużone oknoma wiele korzyści:
wydłużone okno wpuszcza dużo więcej promieni słonecznych oraz powietrza do pomieszczenia,
dodatkowe miejsce – na barierce możesz wywiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie domu,
mały koszt wykonania (w porównaniu do zwykłego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych produktów zapewnia trwałość na długi czas oraz odporność na trudne czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, bądź przez naszych pracowników na terenie Grodziska Wielkopolskiego, okolic i całego kraju.

Aluminiowe balustrady w Grodzisku Wielkopolskim malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki szerokiej palecie kolorów (gama odcieni RAL i farby drewnopodobne) możemy wyprodukować taką barierkę, która spełni potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia kolorów głównych z rozszerzonymi, co gwarantuje idealne dopasowanie koloru do budynku… Do tego posiadamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi montażyści są idealnie przygotowani do procesu malowania — przed pracą precyzyjnie oczyszczają i odtłuszczają dany element, tak by spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do indywidualnej instalacji

Produkowane przez nas balkony francuskie są proste w montażu, dlatego coraz częściej Klienci decydują się na samodzielną instalację. Na stronie Fello znajdziesz szczegółową instrukcję, jak po kolei zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Grodzisku Wielkopolskim, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Balustrady francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Grodziska Wielkopolskiego

Zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też prezentację naszych produktów na żywo — możesz zobaczyć tam wszystkie modele balustrad. Zapraszamy do centrali albo oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!