Balkony francuskie Proszowice

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem portfenetrów od zewnętrznej strony. Wydłużone okna są coraz częściej wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Charakteryzuje je funkcjonalizm, jak i niebanalny, a przede wszystkim wyjątkowy design. Porządnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balkony francuskie na terenie Proszowic, a także całej Polski. Zobacz, jakie zalety niesie ze sobą zakup balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Proszowice — nowocześnie, profesjonalnie oraz bezpiecznie!

Balkon francuski wykonany z aluminium daje zaskakujący efekt. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balkony, lecz na rynku znane są także te ze stali nierdzewnej, szkła. Często góruje także drewniane deski.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co umożliwia połączenie profili ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie modelu — odezwij się do nas mailowo. Zrobimy balustradę na specjalne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zamówienie balustrady od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w jakimkolwiek rozmiarze. Ważne jest to przede wszystkim przy nietypowych projektach. Współpraca z Fello gwarantuje efekt wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla Klientów indywidualnych, ale obsługujemy także zakłady handlowe czy biurowce oraz hotele. Zachęcamy do kontaktu. Postaw na solidną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, gwarantuje konkurencyjną cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta i jak najszybszy termin wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balustrad francuskich

Aluminiowe balkony francuskie Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (przede wszystkim, jeśli budynek zamieszkują również dzieci) i dbają o ich wygodę w użytkowaniu danego pomieszczenia. Balkony francuskiema ogrom korzyści:
okno balkonowe wpuszcza dużo więcej słońca oraz świeżego powietrza do pokoju,
dodatkowa przestrzeń – na barierce możesz rozwiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie budynku,
niski koszt realizacji (w porównaniu do zwykłego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych produktów zapewnia trwałość na lata oraz odporność na ciężkie czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, lub przez naszych pracowników na terenie Proszowic, okolic i całego kraju.

Aluminiowe balkony w Proszowicach malowane proszkowo

Balkony Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL i lakiery w imitacji drewna) możemy wyprodukować taką barierkę, która spełni marzenia najbardziej wymagających osób. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni głównych z rozszerzonymi, co zapewnia dopasowanie koloru do budynku… Dodatkowo posiadamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi pracownicy są idealnie przygotowani do przebiegu malowania — przed lakierowaniem precyzyjnie oczyszczają i odtłuszczają dany profil, tak by spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do indywidualnej instalacji

Produkowane przez nas balkony francuskie są bardzo łatwe w montażu, więc coraz częściej Klienci decydują się na instalację we własnym zakresie. Ze strony Fello możesz pobrać dokładną instrukcję, jak po kolei zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Proszowicach, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Proszowic

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też ekspozycję — możesz zobaczyć tam wszystkie rodzaje profili. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!