Balkony francuskie Nowy Targ

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnątrz. Okna są coraz częściej wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Cechuje je wygoda, jak i niebanalny, a nade wszystko wyjątkowy design. Porządnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balustrady francuskie na terenie Nowego Targu, a także całego kraju. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą montaż balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Nowy Targ — elegancko, trwale oraz bezpiecznie!

Balkon francuski wykonany z aluminium daje niesamowity wynik. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balustrady, lecz na rynku znane są też te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często wykorzystuje się także drewno.
Współpraca z naszymi partnerami umożliwia połączenie balustrad ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie typu — skontaktuj się z nami przez maila. Wykonamy balkon na specjalne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zamówienie barierki od producenta umożliwia dostęp do konkretnego elementu w jakimkolwiek rozmiarze. Ważne jest to szczególnie przy nieszablonowych planach. Współpraca z naszą firmą gwarantuje efekt wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla Klientów indywidualnych, lecz wykonujemy także prace w zakładach handlowych czy hotelach. Zapraszamy do kontaktu. Wybierz solidną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, gwarantuje najlepszą cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta oraz jak najszybszy termin realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balustrad francuskich

Balustrady francuskie z aluminium Fello zapewniają bezpieczeństwo domowników (zwłaszcza, jeśli budynek zamieszkują również dzieci) oraz dbają o ich wygodę w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Portfenetry mają sporo zalet:
wydłużone okno wpuszcza dużo światła i świeżego powietrza do pomieszczenia,
dodatkowe miejsce – na balkonie możesz wywiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia design – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie budynku,
mały koszt realizacji (w porównaniu do zwykłego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych materiałów gwarantuje trwałość na długi czas i odporność na trudne czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, lub przez naszych pracowników na terenie Nowego Targu, okolic i całego kraju.

Aluminiowe balkony w Nowym Targu malowane w naszej lakierni proszkowej

Balkony Fello są malowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz farby w imitacji drewna) możemy stworzyć taką balustradę, która spełni marzenia najbardziej wymagających Klientów. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia kolorów bazowych z rozszerzonymi, co zapewnia dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Dodatkowo posiadamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi pracownicy są idealnie przygotowani do procesu malowania — przed lakierowaniem dokładnie oczyszczają i odtłuszczają dany element, tak aby spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do indywidualnej instalacji

Produkowane przez nas balustrady francuskie są bardzo łatwe w montażu, stąd zazwyczaj zamawiający decydują się na instalację we własnym zakresie. Ze strony Fello możesz pobrać szczegółową instrukcję, jak po kolei zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Nowym Targu, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Nowego Targu

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również ekspozycję — możesz zobaczyć tam wszystkie typy profili. Zapraszamy do centrali lub oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!