Balkony francuskie Piotrków Trybunalski

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnątrz. Wydłużone okna są często wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Charakteryzuje je wygoda, ale również świetny, a przede wszystkim niecodzienny design. Precyzyjnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balustrady francuskie na terenie Piotrkowa Trybunalskiego, a także całego kraju. Sprawdź, jakie zalety niesie ze sobą zakup balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Piotrków Trybunalski — nowocześnie, solidnie oraz funkcjonalnie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium daje zachwycający efekt. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balustrady, ale na rynku dostępne są również te ze stali nierdzewnej, szkła. Często wykorzystuje się także drewno.
Współpraca z naszymi partnerami daje możliwość połączenia profili aluminiowych ze szkłem. Lubimy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie typu — skontaktuj się z nami przez maila. Wykonamy balustradę na specjalne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zakup balustrady od producenta umożliwia dostęp do konkretnego elementu w jakimkolwiek wymiarze. Ważne jest to szczególnie przy unikalnych planach. Współpraca z Fello gwarantuje efekt wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla osób indywidualnych, ale wykonujemy także prace w sklepach handlowych czy hotelach. Zachęcamy do kontaktu. Wybierz profesjonalną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, zapewnia najlepszą cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta oraz możliwie jak najszybszy czas realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balustrad francuskich

Balustrady francuskie z aluminium Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (zwłaszcza, jeśli budynek zamieszkują także dzieci) oraz dbają o ich komfort w użytkowaniu danego pomieszczenia. Wydłużone oknoma wiele plusów:
wydłużone okno wpuszcza więcej światła słonecznego i świeżego powietrza do pokoju,
dodatkowe miejsce – na barierce możesz rozwiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie budynku,
mały koszt wykonania (w porównaniu do normalnego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych produktów zapewnia trwałość na długi czas i odporność na ciężkie czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, bądź przez naszych montażystów na terenie Piotrkowa Trybunalskiego, okolic i całej Polski.

Aluminiowe balkony w Piotrkowie Trybunalskim malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są malowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL i farby w imitacji drewna) możemy wykonać taką barierkę, która spełni potrzeby najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji kolorów bazowych z rozszerzonymi, co gwarantuje idealne dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Dodatkowo posiadamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi montażyści są idealnie przeszkoleni do przebiegu malowania — przed pracą dokładnie oczyszczają oraz odtłuszczają dany element, tak aby spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do samodzielnego montażu

Wykonywane przez nas barierki francuskie są bardzo łatwe w montażu, więc coraz częściej zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Na stronie Fello znajdziesz dokładną instrukcję, jak krok po kroku zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Piotrkowie Trybunalskim, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Balustrady francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Piotrkowa Trybunalskiego

Zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie typy profili. Zapraszamy do Pszczyny albo oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!