Balkony francuskie Orzesze

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem portfenetrów od zewnątrz. Wydłużone okna są często stosowane w obecnym budownictwie. Wyróżnia je użyteczność, ale również zaskakujący, a przede wszystkim niecodzienny wygląd. Solidnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się tworzeniem , a także montażem barierek francuskich na terenie Orzesza, a także całego kraju. Sprawdź, jakie zalety niesie ze sobą zamontowanie balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Orzesze — elegancko, trwale oraz funkcjonalnie!

Balkon francuski wykonany z aluminium tworzy zaskakujący efekt. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balustrady, lecz na rynku znane są również te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często góruje także drewniane deski.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co umożliwia połączenie balustrad ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie wariantu — skontaktuj się z nami przez maila. Wykonamy projekt na indywidualne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zakup balustrady od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w dowolnym rozmiarze. Istotne jest to szczególnie przy nietypowych projektach. Współpraca z naszą firmą daje gwarancję efektu wow na lata!
Realizujemy zamówienia dla osób indywidualnych, ale obsługujemy też zakłady handlowe czy biurowce oraz hotele. Zapraszamy do kontaktu. Wybierz solidną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, zapewnia konkurencyjną cenę, profesjonalne podejście do każdego Klienta oraz szybki termin wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balustrad francuskich

Balustrady francuskie z aluminium Fello zapewniają bezpieczeństwo domowników (przede wszystkim, jak dom zamieszkują również dzieci) oraz dbają o ich wygodę w użytkowaniu danego pomieszczenia. Wydłużone oknoma wiele zalet:
wydłużone okno wpuszcza dużo światła słonecznego oraz powietrza do pokoju,
dodatkowa przestrzeń – na balkonie możesz rozwiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia design – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie budynku,
mały koszt wykonania (w porównaniu do zwykłego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych materiałów gwarantuje trwałość na długi czas i odporność na niesprzyjające czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, lub przez naszych pracowników na terenie Orzesza, okolic i całej Polski.

Aluminiowe balustrady w Orzeszu malowane w naszej lakierni proszkowej

Balkony Fello są malowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL i farby w imitacji drewna) możemy wykonać taką balustradę, która spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni głównych z rozszerzonymi, co gwarantuje idealne dopasowanie koloru do budynku… Do tego posiadamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi pracownicy są perfekcyjnie przeszkoleni do przebiegu lakierowania — przed pracą dokładnie przemywają i odtłuszczają dany profil, tak by spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do indywidualnego montażu

Wykonywane przez nas balkony francuskie są bardzo łatwe w montażu, więc zazwyczaj Klienci decydują się na instalację we własnym zakresie. Ze strony Fello możesz pobrać dokładną instrukcję, jak krok po kroku zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Orzeszu, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Barierki francuskie — fachowe wykonanie na terenie Orzesza

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie modele profili. Zapraszamy do Pszczyny albo oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!