Balkony francuskie Brzesko

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi zabezpieczenie portfenetrów od zewnątrz. Wydłużone okna są coraz częściej wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Charakteryzuje je funkcjonalizm, jak i niebanalny, a nade wszystko oryginalny wygląd. Profesjonalnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się tworzeniem , a także instalacją barierek francuskich na terenie Brzeska, a także całej Polski. Zobacz, jakie korzyści niesie ze sobą montaż barierki francuskiej!

Balustrady francuskie Brzesko — stylowo, trwale oraz komfortowo!

Balkon francuski wykonany z aluminium tworzy zachwycający efekt końcowy. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balustrady, jednak na rynku znane są też te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często wykorzystuje się także elementy drewniane.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co daje możliwość połączenia profili aluminiowych ze szkłem. Lubimy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię typu — skontaktuj się z nami przez maila. Zrobimy barierkę na specjalne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zamówienie balustrady od producenta umożliwia dostęp do konkretnego profilu w jakimkolwiek wymiarze. Istotne jest to szczególnie przy nietypowych projektach. Współpraca z Fello gwarantuje efekt wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla Klientów prywatnych, lecz obsługujemy także zakłady handlowe czy biurowce oraz hotele. Zapraszamy do kontaktu. Postaw na solidną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, gwarantuje konkurencyjną cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta oraz szybki czas realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balkonów francuskich

Aluminiowe balustrady francuskie Fello gwarantują bezpieczeństwo domowników (zwłaszcza, jeśli dom zamieszkują także dzieci) oraz dbają o ich komfort w użytkowaniu danego pomieszczenia. Wydłużone oknoma wiele plusów:
wydłużone okno wpuszcza dużo więcej światła i powietrza do pokoju,
dodatkowe miejsce – na barierce możesz rozwiesić pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie budynku,
niski koszt realizacji (w porównaniu do zwykłego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych materiałów zapewnia trwałość na długi czas oraz odporność na niesprzyjające czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, bądź przez naszych montażystów na terenie Brzeska, okolic i całego kraju.

Balkony z aluminium w Brzesku malowane proszkowo

Balustrady Fello są malowane proszkowo. Dzięki szerokiej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz farby drewnopodobne) możemy wyprodukować taką barierkę, która spełni marzenia najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia odcieni bazowych z rozszerzonymi, co gwarantuje dopasowanie koloru do budynku… Dodatkowo posiadamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi montażyści są perfekcyjnie przeszkoleni do procesu lakierowania — przed pracą precyzyjnie przemywają oraz odtłuszczają dany profil, tak by spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do samodzielnego montażu

Produkowane przez nas balustrady francuskie są bardzo łatwe w montażu, stąd coraz częściej zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Na stronie Fello znajdziesz dokładną informację, jak po kolei zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Brzesku, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Balustrady francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Brzeska

Zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również ekspozycję — możesz zobaczyć tam wszystkie modele barierek. Zapraszamy do Pszczyny albo oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!