Balkony francuskie Brzesko

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi ochronę portfenetrów od zewnętrznej strony. francuskie są często wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Charakteryzuje je wygoda, jak i zachwycający, a nade wszystko niecodzienny wygląd. Starannie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się produkcją i montażem barierek francuskich na terenie Brzeska, a także całej Polski. Zobacz, jakie zalety niesie ze sobą instalacja balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Brzesko — stylowo, trwale i bezpiecznie!

Balkon francuski wykonany z aluminium tworzy zaskakujący rezultat. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balkony, ale na rynku znane są również te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często wykorzystuje się także elementy drewniane.
Współpraca z naszymi partnerami daje możliwość połączenia profili z aluminium ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie typu — skontaktuj się z nami przez maila. Wykonamy projekt na specjalne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zamówienie balustrady od producenta umożliwia dostęp do konkretnego elementu w jakimkolwiek rozmiarze. Ważne jest to przede wszystkim przy unikalnych planach. Współpraca z naszą firmą gwarantuje efekt wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla Klientów indywidualnych, lecz obsługujemy także sklepy handlowe czy biurowce i hotele. Zachęcamy do kontaktu. Postaw na profesjonalną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, gwarantuje najlepszą cenę, profesjonalne podejście do każdego Klienta oraz jak najszybszy czas realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Balustrady francuskie z aluminium Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (przede wszystkim, jeśli budynek zamieszkują też dzieci) oraz dbają o ich komfort w użytkowaniu danego pomieszczenia. Balkony francuskiema sporo zalet:
wydłużone okno wpuszcza dużo światła słonecznego i świeżego powietrza do pokoju,
dodatkowa przestrzeń – na balkonie możesz wywiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia design – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie domu,
niski koszt wykonania (w porównaniu do normalnego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych produktów zapewnia trwałość na lata oraz odporność na ciężkie czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, bądź przez naszych montażystów na terenie Brzeska, okolic i całego kraju.

Balustrady z aluminium w Brzesku malowane proszkowo

Balkony Fello są malowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL i lakiery imitujące drewno) możemy wykonać taką barierkę, która spełni potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji kolorów głównych z rozszerzonymi, co zapewnia dopasowanie koloru do budynku… Do tego posiadamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi pracownicy są idealnie przygotowani do procesu malowania — przed pracą dokładnie oczyszczają oraz odtłuszczają dany profil, tak by spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balkon francuski Fello do indywidualnego montażu

Produkowane przez nas balustrady francuskie są proste w montażu, dlatego zazwyczaj zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Na stronie Fello znajdziesz dokładną informację, jak po kolei zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Brzesku, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Brzeska

Zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również prezentację naszych produktów na żywo — możesz zobaczyć tam wszystkie rodzaje balkonów. Zapraszamy do centrali albo oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!