Balkony francuskie Gdańsk

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnątrz. Wydłużone okna są coraz częściej stosowane w aktualnym budownictwie. Cechuje je wygoda, ale również świetny, a nade wszystko niecodzienny wygląd. Profesjonalnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się tworzeniem oraz montażem balkonów francuskich na terenie Gdańska, a także całego kraju. Zobacz, jakie zalety niesie ze sobą zamontowanie balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Gdańsk — nowocześnie, solidnie i bezpiecznie!

Balkon francuski wykonany z aluminium tworzy niesamowity efekt. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balkony, lecz na rynku znane są także te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często wykorzystuje się także drewniane deski.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co daje możliwość połączenia barierek ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię typu — skontaktuj się z nami przez maila. Wykonamy balustradę na indywidualne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zakup balustrady od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w jakimkolwiek rozmiarze. Ważne jest to przede wszystkim przy nieszablonowych planach. Współpraca z Fello gwarantuje efekt wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla Klientów prywatnych, ale wykonujemy także prace w zakładach handlowych czy hotelach. Zapraszamy do kontaktu. Wybierz solidną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, zapewnia najlepszą cenę, profesjonalne podejście do każdego Klienta i jak najszybszy termin wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balkonów francuskich

Balustrady francuskie z aluminium Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (przede wszystkim, jeśli dom zamieszkują także małe dzieci) oraz dbają o ich komfort w użytkowaniu danego pomieszczenia. Wydłużone oknoma wiele plusów:
okno balkonowe wpuszcza dużo światła oraz powietrza do pomieszczenia,
dodatkowe miejsce – na balkonie możesz rozwiesić pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie budynku,
mały koszt realizacji (w porównaniu do normalnego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych materiałów gwarantuje trwałość na lata oraz odporność na ciężkie czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, lub przez naszych pracowników na terenie Gdańska, okolic i całej Polski.

Aluminiowe balkony w Gdańsku malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są malowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz farby w imitacji drewna) możemy wykonać taką barierkę, która spełni marzenia najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni podstawowych z rozszerzonymi, co zapewnia dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Do tego mamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi pracownicy są doskonale przygotowani do przebiegu lakierowania — przed pracą precyzyjnie przemywają i odtłuszczają dany profil, tak by spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do indywidualnego montażu

Produkowane przez nas balustrady francuskie są banalne w montażu, stąd coraz częściej Klienci decydują się na samodzielną instalację. Ze strony Fello możesz pobrać szczegółową informację, jak po kolei zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Gdańsku, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Balustrady francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Gdańska

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie rodzaje profili. Zapraszamy do Pszczyny albo oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!