Balkony francuskie Gdańsk

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi zabezpieczenie portfenetrów od zewnętrznej strony. francuskie są coraz częściej wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Cechuje je funkcjonalizm, ale również świetny, a przede wszystkim wyjątkowy wygląd. Porządnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balustrady francuskie na terenie Gdańska, a także całego kraju. Zobacz, jakie korzyści niesie ze sobą zakup balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Gdańsk — nowocześnie, solidnie oraz bezpiecznie!

Balkon francuski wykonany z aluminium tworzy zachwycający wynik. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balustrady, ale na rynku dostępne są także te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często góruje jeszcze drewniane deski.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co daje możliwość połączenia profili ze szkłem. Lubimy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma interesującego Cię modelu — skontaktuj się z nami mailowo. Wykonamy projekt na specjalne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zamówienie balustrady od producenta umożliwia dostęp do konkretnego elementu w dowolnym wymiarze. Istotne jest to szczególnie przy niecodziennych projektach. Współpraca z naszą firmą daje gwarancję efektu wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla Klientów prywatnych, ale wykonujemy także prace w obiektach handlowych czy hotelach. Zachęcamy do kontaktu. Wybierz solidną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, zapewnia konkurencyjną cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta oraz jak najszybszy czas realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Aluminiowe balustrady francuskie Fello zapewniają bezpieczeństwo domowników (zwłaszcza, jeśli dom zamieszkują też małe dzieci) oraz dbają o ich wygodę w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Balkony francuskiema ogrom korzyści:
wydłużone okno wpuszcza więcej promieni słonecznych oraz świeżego powietrza do pomieszczenia,
dodatkowa przestrzeń – na barierce możesz rozwiesić pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie budynku,
mały koszt realizacji (w porównaniu do normalnego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych materiałów zapewnia trwałość na długi czas oraz odporność na ciężkie czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, lub przez naszych pracowników na terenie Gdańska, okolic i całej Polski.

Aluminiowe balkony w Gdańsku malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz lakiery drewnopodobne) możemy wykonać taką barierkę, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni głównych z rozszerzonymi, co zapewnia dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Dodatkowo mamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi montażyści są idealnie przeszkoleni do procesu malowania — przed pracą dokładnie oczyszczają oraz odtłuszczają dany element, tak by spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do indywidualnego montażu

Produkowane przez nas balkony francuskie są bardzo łatwe w montażu, więc coraz częściej Klienci decydują się na instalację we własnym zakresie. Na stronie Fello znajdziesz szczegółową instrukcję, jak po kolei zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Gdańsku, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Barierki francuskie — fachowe wykonanie na terenie Gdańska

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również prezentację naszych produktów na żywo — możesz zobaczyć tam wszystkie rodzaje barierek. Zapraszamy do Pszczyny albo oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!