Balkony francuskie Józefów

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnętrznej strony. francuskie są coraz częściej stosowane w aktualnym budownictwie. Wyróżnia je funkcjonalizm, jak i świetny, a nade wszystko oryginalny wygląd. Profesjonalnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balustrady francuskie na terenie Józefowa, a także całego kraju. Sprawdź, jakie zalety niesie ze sobą zakup balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Józefów — stylowo, trwale i bezpiecznie!

Balkon francuski wykonany z aluminium daje niesamowity wynik. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balustrady, jednak na rynku dostępne są również te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często góruje także elementy drewniane.
Współpraca z naszymi partnerami umożliwia połączenie balustrad aluminiowych ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie modelu — skontaktuj się z nami przez maila. Wykonamy balkon na indywidualne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zakup balustrady od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w jakimkolwiek rozmiarze. Ważne jest to szczególnie przy nieszablonowych projektach. Współpraca z Fello gwarantuje efekt wow na lata!
Realizujemy zamówienia dla Klientów indywidualnych, ale obsługujemy także obiekty handlowe czy biurowce i hotele. Zapraszamy do kontaktu. Postaw na profesjonalną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, zapewnia konkurencyjną cenę, profesjonalne podejście do każdego Klienta oraz szybki czas realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Balkony francuskie z aluminium Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (zwłaszcza, jeśli dom zamieszkują też małe dzieci) oraz dbają o ich wygodę w użytkowaniu danego pomieszczenia. Balkony francuskiema wiele zalet:
wydłużone okno wpuszcza dużo więcej światła oraz powietrza do pomieszczenia,
dodatkowe miejsce – na balkonie możesz wywiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie domu,
mały koszt wykonania (w porównaniu do normalnego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych materiałów gwarantuje trwałość na lata i odporność na ciężkie czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, bądź przez naszych montażystów na terenie Józefowa, okolic i całej Polski.

Aluminiowe balustrady w Józefowie malowane proszkowo

Balustrady Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz farby drewnopodobne) możemy wykonać taką barierkę, która spełni potrzeby najbardziej wymagających osób. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji kolorów bazowych z rozszerzonymi, co gwarantuje dopasowanie koloru do budynku… Do tego posiadamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi montażyści są doskonale przygotowani do procesu lakierowania — przed pracą precyzyjnie oczyszczają oraz odtłuszczają dany profil, tak aby spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do samodzielnego montażu

Wykonywane przez nas balustrady francuskie są bardzo łatwe w montażu, dlatego coraz częściej zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Ze strony Fello możesz pobrać szczegółową informację, jak po kolei zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Józefowie, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Józefowa

Zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również prezentację naszych produktów na żywo — możesz zobaczyć tam wszystkie rodzaje balustrad. Zapraszamy do centrali albo oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!