Balkony francuskie Goczałkowice-Zdrój

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi zabezpieczenie portfenetrów od zewnętrznej strony. Balustrady są stale stosowane w nowoczesnym budownictwie. Charakteryzuje je wygoda, jak i zachwycający, a przede wszystkim niecodzienny design. Precyzyjnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się produkcją oraz montażem balustrad francuskich na terenie Goczałkowic-Zdroju, a także całego kraju. Zobacz, jakie korzyści niesie ze sobą zakup balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Goczałkowice-Zdrój — nowocześnie, solidnie oraz funkcjonalnie!

Balkon francuski wykonany z aluminium daje zaskakujący efekt końcowy. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balustrady, jednak na rynku znane są również te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często góruje także drewniane deski.
Współpraca z naszymi partnerami daje możliwość połączenia barierek z aluminium ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie typu — odezwij się do nas przez maila. Wykonamy projekt na specjalne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zamówienie barierki od producenta umożliwia dostęp do danego profilu w dowolnym wymiarze. Istotne jest to szczególnie przy nieszablonowych planach. Współpraca z naszą firmą gwarantuje efekt wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla osób prywatnych, ale wykonujemy także prace w obiektach handlowych czy hotelach. Zachęcamy do kontaktu. Wybierz profesjonalną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, gwarantuje konkurencyjną cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta i szybki termin realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balustrad francuskich

Aluminiowe balkony francuskie Fello gwarantują bezpieczeństwo domowników (zwłaszcza, jeśli dom zamieszkują też małe dzieci) oraz dbają o ich komfort w użytkowaniu danego pomieszczenia. Balkony francuskiema wiele korzyści:
wydłużone okno wpuszcza dużo więcej światła słonecznego oraz świeżego powietrza do pokoju,
dodatkowa przestrzeń – na barierce możesz rozwiesić pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie domu,
niski koszt wykonania (w porównaniu do zwykłego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych produktów gwarantuje trwałość na długi czas i odporność na niesprzyjające czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, lub przez naszych montażystów na terenie Goczałkowic-Zdroju, okolic i całego kraju.

Aluminiowe balustrady w Goczałkowicach-zdrój malowane proszkowo

Balkony Fello są malowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL i farby w imitacji drewna) możemy stworzyć taką balustradę, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia odcieni podstawowych z rozszerzonymi, co zapewnia dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Dodatkowo mamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi montażyści są perfekcyjnie przeszkoleni do procesu malowania — przed lakierowaniem dokładnie przemywają i odtłuszczają dany profil, tak by spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balkon francuski Fello do samodzielnej instalacji

Wykonywane przez nas balustrady francuskie są banalne w montażu, dlatego zazwyczaj zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Ze strony Fello możesz pobrać dokładną informację, jak po kolei zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Goczałkowicach-zdrój, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Balustrady francuskie — fachowe wykonanie na terenie Goczałkowic-Zdroju

Zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie typy barierek. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!