Balkony francuskie Goczałkowice-Zdrój

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi zabezpieczenie portfenetrów od zewnętrznej strony. Wydłużone okna są często stosowane w obecnym budownictwie. Charakteryzuje je wygoda, jak i świetny, a przede wszystkim oryginalny design. Porządnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się produkcją , a także montażem balustrad francuskich na terenie Goczałkowic-Zdroju, a także całej Polski. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą instalacja balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Goczałkowice-Zdrój — stylowo, solidnie oraz funkcjonalnie!

Balkon francuski wykonany z aluminium daje niesamowity rezultat. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balustrady, jednak na rynku dostępne są również te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często góruje także drewno.
Współpraca z naszymi partnerami daje możliwość połączenia barierek aluminiowych ze szkłem. Lubimy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie typu — skontaktuj się z nami przez maila. Zrobimy barierkę na indywidualne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zamówienie balkonu od producenta umożliwia dostęp do konkretnego elementu w dowolnym wymiarze. Istotne jest to szczególnie przy nietypowych projektach. Współpraca z naszą firmą gwarantuje efekt wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla Klientów prywatnych, lecz obsługujemy także sklepy handlowe czy biurowce oraz hotele. Zachęcamy do kontaktu. Wybierz profesjonalną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, gwarantuje najlepszą cenę, profesjonalne podejście do każdego Klienta oraz możliwie jak najszybszy czas realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balustrad francuskich

Balustrady francuskie z aluminium Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (zwłaszcza, jak budynek zamieszkują też małe dzieci) i dbają o ich komfort w użytkowaniu danego pomieszczenia. Balkony francuskiema wiele plusów:
okno balkonowe wpuszcza więcej promieni słonecznych i świeżego powietrza do pomieszczenia,
dodatkowe miejsce – na balkonie możesz wywiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie budynku,
niski koszt realizacji (w porównaniu do zwykłego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych materiałów gwarantuje trwałość na lata oraz odporność na niesprzyjające czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, bądź przez naszych montażystów na terenie Goczałkowic-Zdroju, okolic i całego kraju.

Aluminiowe balustrady w Goczałkowicach-zdrój malowane w naszej lakierni proszkowej

Balkony Fello są malowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL i lakiery drewnopodobne) możemy wykonać taką barierkę, która spełni potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia kolorów podstawowych z rozszerzonymi, co gwarantuje dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Do tego mamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi montażyści są doskonale przygotowani do przebiegu lakierowania — przed lakierowaniem dokładnie przemywają i odtłuszczają dany element, tak aby spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do indywidualnego montażu

Wykonywane przez nas balustrady francuskie są banalne w montażu, więc coraz częściej Klienci decydują się na samodzielną instalację. Na stronie Fello znajdziesz dokładną instrukcję, jak po kolei zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Goczałkowicach-zdrój, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Goczałkowic-Zdroju

Zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również ekspozycję — możesz zobaczyć tam wszystkie typy barierek. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!