Balkony francuskie Skierniewice

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi ochronę wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnętrznej strony. francuskie są często wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Charakteryzuje je wygoda, ale również świetny, a nade wszystko niecodzienny design. Starannie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się produkcją oraz instalacją balkonów francuskich na terenie Skierniewic, a także całej Polski. Zobacz, jakie korzyści niesie ze sobą zamontowanie balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Skierniewice — elegancko, trwale i komfortowo!

Balustrada francuska wykonana z aluminium tworzy zachwycający wynik. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balkony, ale na rynku dostępne są także te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często góruje także drewniane deski.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co daje możliwość połączenia barierek aluminiowych ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma interesującego Cię rodzaju — odezwij się do nas przez maila. Zrobimy barierkę na specjalne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zamówienie balustrady od producenta umożliwia dostęp do danego profilu w jakimkolwiek rozmiarze. Ważne jest to przede wszystkim przy nieszablonowych planach. Współpraca z Fello gwarantuje efekt wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla osób prywatnych, lecz wykonujemy także prace w zakładach handlowych czy hotelach. Zapraszamy do kontaktu. Postaw na profesjonalną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, gwarantuje konkurencyjną cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta oraz szybki czas realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balustrad francuskich

Aluminiowe balkony francuskie Fello zapewniają bezpieczeństwo domowników (przede wszystkim, jeśli budynek zamieszkują też dzieci) oraz dbają o ich komfort w użytkowaniu danego pomieszczenia. Okno balkonowema sporo korzyści:
okno balkonowe wpuszcza dużo światła i powietrza do pokoju,
dodatkowe miejsce – na aluminiowych profilach możesz rozwiesić pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie domu,
mały koszt wykonania (w porównaniu do zwykłego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych materiałów gwarantuje trwałość na długi czas oraz odporność na trudne czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, bądź przez naszych montażystów na terenie Skierniewic, okolic i całego kraju.

Aluminiowe balustrady w Skierniewicach malowane proszkowo

Balkony Fello są malowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL i farby drewnopodobne) możemy stworzyć taką barierkę, która spełni marzenia najbardziej wymagających Klientów. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni podstawowych z rozszerzonymi, co gwarantuje dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Dodatkowo posiadamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi pracownicy są perfekcyjnie przygotowani do procesu lakierowania — przed lakierowaniem dokładnie oczyszczają i odtłuszczają dany profil, tak aby spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do indywidualnej instalacji

Produkowane przez nas balustrady francuskie są proste w montażu, dlatego zazwyczaj zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Ze strony Fello możesz pobrać szczegółową informację, jak po kolei zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Skierniewicach, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Balustrady francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Skierniewic

Zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również ekspozycję — znajdziesz tam wszystkie typy balkonów. Zapraszamy do centrali lub oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!