Balkony francuskie Skierniewice

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnętrznej strony. francuskie są stale stosowane w nowoczesnym budownictwie. Charakteryzuje je wygoda, jak i niebanalny, a nade wszystko niecodzienny design. Porządnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balkony francuskie na terenie Skierniewic, a także całego kraju. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą zamontowanie balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Skierniewice — stylowo, profesjonalnie oraz komfortowo!

Balustrada francuska wykonana z aluminium tworzy zaskakujący efekt końcowy. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balustrady, lecz na rynku dostępne są także te ze stali nierdzewnej, szkła. Często wykorzystuje się jeszcze drewno.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co daje możliwość połączenia barierek ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie typu — skontaktuj się z nami mailowo. Wykonamy balkon na indywidualne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zakup barierki od producenta umożliwia dostęp do danego profilu w jakimkolwiek wymiarze. Istotne jest to szczególnie przy unikalnych planach. Współpraca z Fello daje gwarancję efektu wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla osób indywidualnych, lecz wykonujemy także prace w sklepach handlowych czy hotelach. Zapraszamy do kontaktu. Wybierz solidną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, zapewnia najlepszą cenę, profesjonalne podejście do każdego Klienta i jak najszybszy termin realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balustrad francuskich

Aluminiowe balkony francuskie Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (zwłaszcza, jak dom zamieszkują też małe dzieci) i dbają o ich wygodę w użytkowaniu danego pomieszczenia. Portfenetry mają ogrom korzyści:
wydłużone okno wpuszcza dużo więcej promieni słonecznych oraz świeżego powietrza do pomieszczenia,
dodatkowa przestrzeń – na aluminiowych profilach możesz rozwiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie budynku,
niski koszt realizacji (w porównaniu do normalnego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych produktów zapewnia trwałość na lata i odporność na niesprzyjające czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, bądź przez naszych montażystów na terenie Skierniewic, okolic i całego kraju.

Aluminiowe balustrady w Skierniewicach malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są malowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz farby imitujące drewno) możemy wykonać taką barierkę, która spełni marzenia najbardziej wymagających osób. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia kolorów głównych z rozszerzonymi, co zapewnia dopasowanie koloru do budynku… Dodatkowo posiadamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi pracownicy są perfekcyjnie przeszkoleni do przebiegu lakierowania — przed lakierowaniem precyzyjnie oczyszczają i odtłuszczają dany profil, tak by spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do indywidualnego montażu

Wykonywane przez nas balustrady francuskie są proste w montażu, dlatego coraz częściej Klienci decydują się na samodzielną instalację. Ze strony Fello możesz pobrać dokładną instrukcję, jak po kolei zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Skierniewicach, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Skierniewic

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też ekspozycję — znajdziesz tam wszystkie modele balkonów. Zapraszamy do centrali albo oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!