Balkony francuskie Kutno

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem portfenetrów od zewnętrznej strony. Okna są często wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Cechuje je funkcjonalizm, jak i zaskakujący, a nade wszystko oryginalny wygląd. Solidnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się tworzeniem oraz montażem balkonów francuskich na terenie Kutna, a także całego kraju. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą montaż balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Kutno — elegancko, solidnie oraz komfortowo!

Balkon francuski wykonany z aluminium daje zachwycający efekt. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balkony, jednak na rynku dostępne są też te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często góruje jeszcze elementy drewniane.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co daje możliwość połączenia balustrad aluminiowych ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie rodzaju — skontaktuj się z nami mailowo. Wykonamy barierkę na indywidualne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zamówienie balkonu od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w dowolnym rozmiarze. Ważne jest to szczególnie przy nietypowych planach. Współpraca z Fello daje gwarancję efektu wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla osób indywidualnych, lecz obsługujemy także sklepy handlowe czy biurowce oraz hotele. Zachęcamy do kontaktu. Wybierz solidną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, zapewnia konkurencyjną cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta oraz jak najszybszy termin realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balustrad francuskich

Balkony francuskie z aluminium Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (przede wszystkim, jeśli dom zamieszkują też małe dzieci) i dbają o ich komfort w użytkowaniu danego pomieszczenia. Portfenetry mają ogrom plusów:
okno balkonowe wpuszcza dużo promieni słonecznych oraz powietrza do pokoju,
dodatkowe miejsce – na balkonie możesz wywiesić pranie,
taki balkon dopełnia design – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie budynku,
mały koszt wykonania (w porównaniu do normalnego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych materiałów zapewnia trwałość na długi czas oraz odporność na ciężkie czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, bądź przez naszych pracowników na terenie Kutna, okolic i całego kraju.

Aluminiowe balkony w Kutnie malowane w naszej lakierni proszkowej

Balkony Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki szerokiej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz lakiery imitujące drewno) możemy stworzyć taką balustradę, która spełni marzenia nawet najbardziej wymagających Klientów. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia odcieni podstawowych z rozszerzonymi, co gwarantuje dopasowanie koloru do budynku… Dodatkowo mamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi pracownicy są doskonale przeszkoleni do przebiegu malowania — przed lakierowaniem precyzyjnie przemywają i odtłuszczają dany element, tak aby spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balkon francuski Fello do samodzielnego montażu

Wykonywane przez nas balustrady francuskie są banalne w montażu, stąd zazwyczaj zamawiający decydują się na instalację we własnym zakresie. Na stronie Fello znajdziesz szczegółową instrukcję, jak po kolei zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Kutnie, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Balustrady francuskie — fachowe wykonanie na terenie Kutna

Zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie modele balustrad. Zapraszamy do centrali lub oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!