Balkony francuskie Józefosław

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi ochronę portfenetrów od zewnątrz. Okna są stale wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Cechuje je funkcjonalizm, ale również świetny, a nade wszystko wyjątkowy wygląd. Profesjonalnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się tworzeniem oraz instalacją balkonów francuskich na terenie Józefosławia, a także całego kraju. Zobacz, jakie zalety niesie ze sobą instalacja balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Józefosław — stylowo, solidnie i funkcjonalnie!

Balkon francuski wykonany z aluminium tworzy niesamowity rezultat. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balustrady, lecz na rynku znane są także te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często góruje także elementy drewniane.
Współpraca z naszymi partnerami daje możliwość połączenia balustrad ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma interesującego Cię rodzaju — skontaktuj się z nami przez maila. Wykonamy balustradę na specjalne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zamówienie balustrady od producenta umożliwia dostęp do danego profilu w jakimkolwiek rozmiarze. Istotne jest to szczególnie przy niecodziennych planach. Współpraca z naszą firmą daje gwarancję efektu wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla osób prywatnych, ale obsługujemy także zakłady handlowe czy biurowce i hotele. Zachęcamy do kontaktu. Postaw na solidną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, zapewnia najlepszą cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta oraz szybki termin wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balkonów francuskich

Aluminiowe balkony francuskie Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (przede wszystkim, jak dom zamieszkują również dzieci) oraz dbają o ich wygodę w użytkowaniu danego pomieszczenia. Balkony francuskiema wiele korzyści:
wydłużone okno wpuszcza dużo światła słonecznego oraz świeżego powietrza do pomieszczenia,
dodatkowe miejsce – na aluminiowych profilach możesz rozwiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie budynku,
mały koszt realizacji (w porównaniu do normalnego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych materiałów zapewnia trwałość na długi czas i odporność na niesprzyjające czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, lub przez naszych montażystów na terenie Józefosławia, okolic i całej Polski.

Aluminiowe balustrady w Józefosławiu malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL i farby imitujące drewno) możemy wyprodukować taką barierkę, która spełni marzenia najbardziej wymagających Klientów. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji kolorów bazowych z rozszerzonymi, co zapewnia dopasowanie koloru do budynku… Do tego mamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi pracownicy są perfekcyjnie przeszkoleni do procesu lakierowania — przed pracą precyzyjnie oczyszczają oraz odtłuszczają dany element, tak by spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do samodzielnej instalacji

Wykonywane przez nas barierki francuskie są banalne w montażu, dlatego coraz częściej Klienci decydują się na samodzielną instalację. Na stronie Fello znajdziesz dokładną informację, jak po kolei zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Józefosławiu, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Balustrady francuskie — fachowe wykonanie na terenie Józefosławia

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również ekspozycję — możesz zobaczyć tam wszystkie modele balkonów. Zapraszamy do centrali albo oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!