Balkony francuskie Kalwaria Zebrzydowska

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnątrz. francuskie są coraz częściej wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Charakteryzuje je funkcjonalizm, jak i zaskakujący, a nade wszystko oryginalny design. Starannie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balkony francuskie na terenie Kalwarii Zebrzydowskiej, a także całego kraju. Sprawdź, jakie zalety niesie ze sobą zakup balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Kalwaria Zebrzydowska — nowocześnie, solidnie oraz funkcjonalnie!

Balkon francuski wykonany z aluminium tworzy zachwycający rezultat. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balkony, ale na rynku dostępne są też te ze stali nierdzewnej, szkła. Często wykorzystuje się jeszcze elementy drewniane.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co daje możliwość połączenia barierek aluminiowych ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię wariantu — skontaktuj się z nami przez maila. Wykonamy balustradę na specjalne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zamówienie barierki od producenta umożliwia dostęp do konkretnego profilu w jakimkolwiek rozmiarze. Ważne jest to przede wszystkim przy nieszablonowych planach. Współpraca z naszą firmą daje gwarancję efektu wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla osób indywidualnych, ale obsługujemy też obiekty handlowe czy biurowce i hotele. Zachęcamy do kontaktu. Wybierz profesjonalną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, gwarantuje najlepszą cenę, profesjonalne podejście do każdego Klienta i szybki czas wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Aluminiowe balustrady francuskie Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (przede wszystkim, jak budynek zamieszkują także małe dzieci) oraz dbają o ich komfort w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Balkony francuskiema sporo zalet:
okno balkonowe wpuszcza więcej światła i świeżego powietrza do pomieszczenia,
dodatkowe miejsce – na balkonie możesz wywiesić pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie budynku,
niski koszt realizacji (w porównaniu do normalnego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych produktów zapewnia trwałość na długi czas i odporność na niesprzyjające czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, lub przez naszych pracowników na terenie Kalwarii Zebrzydowskiej, okolic i całej Polski.

Aluminiowe balustrady w Kalwarii Zebrzydowskiej malowane proszkowo

Balustrady Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL i farby w imitacji drewna) możemy wykonać taką balustradę, która spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających osób. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni podstawowych z rozszerzonymi, co zapewnia idealne dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Dodatkowo posiadamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi montażyści są doskonale przeszkoleni do procesu lakierowania — przed pracą precyzyjnie oczyszczają oraz odtłuszczają dany element, tak aby spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balkon francuski Fello do samodzielnego montażu

Wykonywane przez nas balkony francuskie są bardzo łatwe w montażu, więc zazwyczaj Klienci decydują się na instalację we własnym zakresie. Na stronie Fello znajdziesz szczegółową informację, jak krok po kroku zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Kalwarii Zebrzydowskiej, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Barierki francuskie — fachowe wykonanie na terenie Kalwarii Zebrzydowskiej

Zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również ekspozycję — znajdziesz tam wszystkie typy barierek. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!