Balkony francuskie Jaworzno

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi ochronę wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnątrz. francuskie są stale wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Charakteryzuje je użyteczność, ale również zaskakujący, a przede wszystkim niecodzienny wygląd. Starannie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balustrady francuskie na terenie Jaworzna, a także całej Polski. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą zamontowanie balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Jaworzno — stylowo, trwale i funkcjonalnie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium tworzy niesamowity wynik. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balkony, ale na rynku znane są także te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często wykorzystuje się jeszcze drewniane deski.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co daje możliwość połączenia profili z aluminium ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie modelu — skontaktuj się z nami mailowo. Zrobimy projekt na specjalne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zamówienie balkonu od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w jakimkolwiek rozmiarze. Ważne jest to szczególnie przy unikalnych planach. Współpraca z naszą firmą gwarantuje efekt wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla osób indywidualnych, lecz obsługujemy także zakłady handlowe czy biurowce i hotele. Zachęcamy do kontaktu. Wybierz solidną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, zapewnia najlepszą cenę, profesjonalne podejście do każdego Klienta oraz jak najszybszy czas wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balustrad francuskich

Aluminiowe balustrady francuskie Fello zapewniają bezpieczeństwo domowników (zwłaszcza, jak dom zamieszkują też małe dzieci) oraz dbają o ich wygodę w użytkowaniu danego pomieszczenia. Portfenetry mają sporo korzyści:
wydłużone okno wpuszcza więcej światła oraz powietrza do pomieszczenia,
dodatkowa przestrzeń – na aluminiowych profilach możesz wywiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie domu,
mały koszt realizacji (w porównaniu do zwykłego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych produktów gwarantuje trwałość na długi czas oraz odporność na trudne czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, lub przez naszych montażystów na terenie Jaworzna, okolic i całego kraju.

Aluminiowe balustrady w Jaworznie malowane proszkowo

Balustrady Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki szerokiej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz lakiery drewnopodobne) możemy stworzyć taką barierkę, która spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia odcieni podstawowych z rozszerzonymi, co gwarantuje idealne dopasowanie koloru do budynku… Do tego posiadamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi montażyści są idealnie przeszkoleni do przebiegu lakierowania — przed lakierowaniem precyzyjnie przemywają i odtłuszczają dany element, tak by spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do samodzielnej instalacji

Produkowane przez nas barierki francuskie są proste w montażu, więc coraz częściej zamawiający decydują się na instalację we własnym zakresie. Ze strony Fello możesz pobrać dokładną instrukcję, jak krok po kroku zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Jaworznie, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Balustrady francuskie — fachowe wykonanie na terenie Jaworzna

Zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również ekspozycję — znajdziesz tam wszystkie rodzaje profili. Zapraszamy do Pszczyny albo oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!