Balkony francuskie Zator

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnątrz. Balkony są często wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Cechuje je funkcjonalizm, ale również zachwycający, a przede wszystkim oryginalny design. Starannie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się produkcją oraz montażem barierek francuskich na terenie Zatora, a także całego kraju. Zobacz, jakie zalety niesie ze sobą zamontowanie balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Zator — elegancko, trwale i funkcjonalnie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium tworzy zachwycający rezultat. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balustrady, jednak na rynku dostępne są też te ze stali nierdzewnej, szkła. Często wykorzystuje się jeszcze drewniane deski.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co umożliwia połączenie balustrad ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma interesującego Cię modelu — skontaktuj się z nami mailowo. Wykonamy projekt na indywidualne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zakup balkonu od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w dowolnym wymiarze. Ważne jest to przede wszystkim przy niecodziennych planach. Współpraca z Fello gwarantuje efekt wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla Klientów prywatnych, lecz wykonujemy także prace w sklepach handlowych czy hotelach. Zapraszamy do kontaktu. Wybierz profesjonalną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, gwarantuje konkurencyjną cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta oraz jak najszybszy czas wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Balustrady francuskie z aluminium Fello zapewniają bezpieczeństwo domowników (zwłaszcza, jeśli budynek zamieszkują też dzieci) oraz dbają o ich komfort w użytkowaniu danego pomieszczenia. Portfenetry mają wiele korzyści:
okno balkonowe wpuszcza więcej światła i powietrza do pokoju,
dodatkowa przestrzeń – na barierce możesz wywiesić pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie domu,
niski koszt wykonania (w porównaniu do zwykłego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych produktów zapewnia trwałość na długi czas i odporność na ciężkie czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, bądź przez naszych pracowników na terenie Zatora, okolic i całego kraju.

Balkony z aluminium w Zatorze malowane proszkowo

Balkony Fello są malowane proszkowo. Dzięki szerokiej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz lakiery w imitacji drewna) możemy wyprodukować taką balustradę, która spełni marzenia najbardziej wymagających osób. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia kolorów bazowych z rozszerzonymi, co gwarantuje dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Do tego mamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi pracownicy są idealnie przeszkoleni do przebiegu malowania — przed lakierowaniem dokładnie przemywają oraz odtłuszczają dany element, tak aby spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do samodzielnej instalacji

Produkowane przez nas balustrady francuskie są proste w montażu, dlatego coraz częściej Klienci decydują się na instalację we własnym zakresie. Ze strony Fello możesz pobrać dokładną informację, jak krok po kroku zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Zatorze, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Barierki francuskie — fachowe wykonanie na terenie Zatora

Zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie typy balkonów. Zapraszamy do Pszczyny albo oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!