Balkony francuskie Zator

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnętrznej strony. Wydłużone okna są stale stosowane w aktualnym budownictwie. Cechuje je wygoda, jak i zachwycający, a nade wszystko niecodzienny design. Porządnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się tworzeniem i montażem balkonów francuskich na terenie Zatora, a także całego kraju. Zobacz, jakie korzyści niesie ze sobą zamontowanie balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Zator — nowocześnie, trwale oraz bezpiecznie!

Balkon francuski wykonany z aluminium daje zachwycający efekt. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balustrady, jednak na rynku znane są też te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często wykorzystuje się jeszcze drewniane deski.
Współpraca z naszymi partnerami daje możliwość połączenia barierek z aluminium ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie wariantu — odezwij się do nas przez maila. Zrobimy projekt na indywidualne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zakup balustrady od producenta umożliwia dostęp do danego profilu w jakimkolwiek wymiarze. Istotne jest to przede wszystkim przy nieszablonowych projektach. Współpraca z Fello gwarantuje efekt wow na lata!
Realizujemy zamówienia dla Klientów indywidualnych, lecz obsługujemy też zakłady handlowe czy biurowce i hotele. Zachęcamy do kontaktu. Postaw na profesjonalną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, gwarantuje konkurencyjną cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta oraz możliwie jak najszybszy termin wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balkonów francuskich

Aluminiowe balkony francuskie Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (przede wszystkim, jak budynek zamieszkują także małe dzieci) oraz dbają o ich komfort w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Okno balkonowema wiele plusów:
okno balkonowe wpuszcza dużo słońca i świeżego powietrza do pomieszczenia,
dodatkowa przestrzeń – na barierce możesz rozwiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie domu,
niski koszt wykonania (w porównaniu do zwykłego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych produktów gwarantuje trwałość na lata i odporność na trudne czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, lub przez naszych pracowników na terenie Zatora, okolic i całego kraju.

Aluminiowe balkony w Zatorze malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL i lakiery w imitacji drewna) możemy wyprodukować taką balustradę, która spełni marzenia nawet najbardziej wymagających Klientów. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni podstawowych z rozszerzonymi, co zapewnia idealne dopasowanie koloru do budynku… Dodatkowo mamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi montażyści są idealnie przygotowani do przebiegu lakierowania — przed pracą precyzyjnie przemywają i odtłuszczają dany profil, tak aby spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Balkon francuski Fello do samodzielnego montażu

Produkowane przez nas balkony francuskie są banalne w montażu, stąd coraz częściej zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Ze strony Fello możesz pobrać dokładną informację, jak po kolei zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Zatorze, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Balustrady francuskie — fachowe wykonanie na terenie Zatora

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie rodzaje balkonów. Zapraszamy do centrali albo oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!