Balkony francuskie Tarnów

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi zabezpieczenie portfenetrów od zewnątrz. Balkony są stale stosowane w aktualnym budownictwie. Wyróżnia je użyteczność, jak i świetny, a przede wszystkim wyjątkowy wygląd. Solidnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się produkcją , a także instalacją balustrad francuskich na terenie Tarnowa, a także całej Polski. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą montaż balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Tarnów — stylowo, profesjonalnie oraz funkcjonalnie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium tworzy niesamowity rezultat. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balkony, jednak na rynku dostępne są też te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często góruje także elementy drewniane.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co umożliwia połączenie barierek aluminiowych ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię wariantu — skontaktuj się z nami przez maila. Wykonamy balkon na specjalne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zamówienie balustrady od producenta umożliwia dostęp do konkretnego elementu w dowolnym wymiarze. Ważne jest to przede wszystkim przy nieszablonowych planach. Współpraca z naszą firmą gwarantuje efekt wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla osób prywatnych, ale obsługujemy także zakłady handlowe czy biurowce oraz hotele. Zapraszamy do kontaktu. Wybierz solidną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, gwarantuje najlepszą cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta oraz szybki czas realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balkonów francuskich

Aluminiowe balkony francuskie Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (zwłaszcza, jak dom zamieszkują także małe dzieci) oraz dbają o ich wygodę w użytkowaniu danego pomieszczenia. Portfenetry mają sporo zalet:
okno balkonowe wpuszcza więcej promieni słonecznych i świeżego powietrza do pokoju,
dodatkowe miejsce – na barierce możesz rozwiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie budynku,
niski koszt realizacji (w porównaniu do zwykłego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych produktów gwarantuje trwałość na lata i odporność na ciężkie czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, lub przez naszych pracowników na terenie Tarnowa, okolic i całego kraju.

Aluminiowe balkony w Tarnowie malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki szerokiej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz farby w imitacji drewna) możemy wyprodukować taką barierkę, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji kolorów głównych z rozszerzonymi, co gwarantuje idealne dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Dodatkowo mamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi montażyści są doskonale przygotowani do procesu malowania — przed pracą precyzyjnie przemywają oraz odtłuszczają dany element, tak aby spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balkon francuski Fello do indywidualnego montażu

Produkowane przez nas balustrady francuskie są proste w montażu, dlatego zazwyczaj zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Ze strony Fello możesz pobrać dokładną instrukcję, jak krok po kroku zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Tarnowie, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Tarnowa

Zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie modele balkonów. Zapraszamy do centrali albo oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!