Balkony francuskie Piła Kościelecka

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi ochronę wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnętrznej strony. francuskie są coraz częściej wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Wyróżnia je wygoda, jak i świetny, a nade wszystko niecodzienny design. Porządnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się produkcją i instalacją balkonów francuskich na terenie Piły Kościeleckiej, a także całej Polski. Zobacz, jakie korzyści niesie ze sobą zakup balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Piła Kościelecka — nowocześnie, solidnie i funkcjonalnie!

Balkon francuski wykonany z aluminium daje zaskakujący rezultat. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balkony, ale na rynku znane są też te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często wykorzystuje się także drewno.
Współpraca z naszymi partnerami daje możliwość połączenia profili z aluminium ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma interesującego Cię typu — odezwij się do nas mailowo. Wykonamy barierkę na indywidualne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zakup barierki od producenta umożliwia dostęp do konkretnego elementu w dowolnym wymiarze. Istotne jest to szczególnie przy nietypowych planach. Współpraca z Fello gwarantuje efekt wow na lata!
Realizujemy zamówienia dla osób indywidualnych, lecz wykonujemy także prace w sklepach handlowych czy hotelach. Zachęcamy do kontaktu. Wybierz solidną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, gwarantuje najlepszą cenę, profesjonalne podejście do każdego Klienta oraz możliwie jak najszybszy termin realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balkonów francuskich

Balustrady francuskie z aluminium Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (przede wszystkim, jak dom zamieszkują również dzieci) i dbają o ich komfort w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Portfenetry mają wiele korzyści:
wydłużone okno wpuszcza dużo słońca oraz powietrza do pokoju,
dodatkowe miejsce – na aluminiowych profilach możesz wywiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie domu,
niski koszt realizacji (w porównaniu do normalnego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych materiałów zapewnia trwałość na lata oraz odporność na niesprzyjające czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, bądź przez naszych montażystów na terenie Piły Kościeleckiej, okolic i całego kraju.

Aluminiowe balkony w Pile Kościeleckiej malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz farby w imitacji drewna) możemy stworzyć taką barierkę, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni głównych z rozszerzonymi, co zapewnia dopasowanie koloru do budynku… Do tego posiadamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi montażyści są idealnie przygotowani do procesu lakierowania — przed lakierowaniem dokładnie przemywają i odtłuszczają dany profil, tak by spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do indywidualnego montażu

Produkowane przez nas balkony francuskie są bardzo łatwe w montażu, stąd zazwyczaj zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Na stronie Fello znajdziesz szczegółową informację, jak po kolei zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Pile Kościeleckiej, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Barierki francuskie — fachowe wykonanie na terenie Piły Kościeleckiej

Zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też ekspozycję — możesz zobaczyć tam wszystkie typy profili. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!