Balkony francuskie Budzyń

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi zabezpieczenie portfenetrów od zewnątrz. Balustrady są często wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Wyróżnia je funkcjonalizm, jak i zaskakujący, a przede wszystkim niecodzienny wygląd. Solidnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się tworzeniem oraz instalacją balkonów francuskich na terenie Budzynia, a także całego kraju. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą instalacja barierki francuskiej!

Balustrady francuskie Budzyń — elegancko, trwale oraz bezpiecznie!

Balkon francuski wykonany z aluminium tworzy niesamowity wynik. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balustrady, jednak na rynku znane są też te ze stali nierdzewnej, szkła. Często góruje jeszcze drewniane deski.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co umożliwia połączenie profili ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie typu — odezwij się do nas mailowo. Wykonamy barierkę na specjalne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zakup balkonu od producenta umożliwia dostęp do konkretnego profilu w dowolnym rozmiarze. Istotne jest to przede wszystkim przy nieszablonowych projektach. Współpraca z Fello daje gwarancję efektu wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla Klientów indywidualnych, ale obsługujemy także obiekty handlowe czy biurowce i hotele. Zapraszamy do kontaktu. Wybierz solidną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, gwarantuje najlepszą cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta i szybki czas realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Aluminiowe balkony francuskie Fello gwarantują bezpieczeństwo domowników (przede wszystkim, jak budynek zamieszkują również dzieci) i dbają o ich komfort w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Okno balkonowema ogrom plusów:
wydłużone okno wpuszcza dużo więcej światła oraz świeżego powietrza do pomieszczenia,
dodatkowa przestrzeń – na balkonie możesz wywiesić pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie budynku,
niski koszt realizacji (w porównaniu do zwykłego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych produktów zapewnia trwałość na lata i odporność na niesprzyjające czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, lub przez naszych montażystów na terenie Budzynia, okolic i całej Polski.

Balkony z aluminium w Budzyniu malowane w naszej lakierni proszkowej

Balkony Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz farby w imitacji drewna) możemy stworzyć taką barierkę, która spełni marzenia nawet najbardziej wymagających osób. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji kolorów podstawowych z rozszerzonymi, co gwarantuje idealne dopasowanie koloru do budynku… Dodatkowo posiadamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi montażyści są doskonale przygotowani do procesu malowania — przed lakierowaniem dokładnie przemywają i odtłuszczają dany profil, tak aby spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balkon francuski Fello do samodzielnej instalacji

Produkowane przez nas barierki francuskie są proste w montażu, stąd zazwyczaj Klienci decydują się na instalację we własnym zakresie. Na stronie Fello znajdziesz dokładną informację, jak po kolei zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Budzyniu, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Balustrady francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Budzynia

Zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również prezentację naszych produktów na żywo — możesz zobaczyć tam wszystkie modele profili. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!